Image default
Vajinalog + 18

Erkek Ve Kadınların Seks Sırasında Birbirine Söylediği Yalanlar

Kadın ve erkeğin seks sırasında söylediğin en çok yalan diyince akla o klişeleşmiş ifadeler geliyor. Bir kadın ve bir erkeğin özellikle ilk kez birlikte oldukları zaman konuştukları konular genellikle aynıdır. Erkekler ve kadınlar çoğu zaman aynı soruları sorar, çoğu zaman da aynı şekilde bu soruların yanıtlarını verirler. Ve baş vurdukları yöntem hem aynıdır. Çoğunluğu bu soru- cevap aşamasını ufak yalanlarla atlatmaya çalışır. Ben de bu yazımda sizlere seks sırasında söylenen yalanlar nedir onlardan bahsedeceğim.

Söylenen İlk Yalan

Erkek sorar : Hayatım, bundan önce kaç kişiyle birlikte oldun? (bu soru bir kadına sorulmaması gereken soruların en başında yer alıyor)

Kadın yanıtlar : İki ya da üç kişi. Ama sen daha öncekileri bana unutturdun. (eğer soruyorsanız bu şekilde klişe yanıtları duymaya hazır olun)

Kadın sorar : Peki sen kaç kişiyle birlikte oldun daha önce

Erkek yanıtlar : Ben doğru düzgün ilk seninle birlikte oluyorum sevgilim

Doğru olan : Bazı kadınlar ilk ilişkilerini kolay kolay unutmazlar. Büyük bir ihtimalle o da ilkini unutamadı. Bazı kadınlar bu zaafların saklamayı yeğlerler. Ama erkeği üzmemek için yalan söylerler. Bazı erkek ise o an kadınının aklına takılacak bir soru vermemek adına onu değerli hissettirecek bu yalana baş vurur.

Söylenen İkinci Yalan

Sevişme bittikten sonra, genellikle erkek veya kadın ilişkiden ne kadar zevk aldığına dair sorular sorar. Açık açık sormasa da yorum almaya çalışır. Çünkü kendilerinin bu işte iyi olduklarını duymak her iki tarafı da çok memnun eder.

Erkek sorar : Nasılsın canım, nasıldı zevk aldın mı?

Kadın yanıtlar :  Çok iyiydi, böyle harika hissediyorum kendimi. Bayağı iyiydin

Kadın sorar : Sen nasılsın peki, zevk aldığını düşünüyorum

Erkek yanıtlar : Gerçekten harikaydın, gördüğün gibi çok zevk aldım

Doğru olan : Eğer gerçekten zevk almışsa zaten erkek bunu anlar. Lakin erkek soruyorsa nasıldı diye belli ki yolunda gitmeyen bir takım şeyler olmuş. Bu gibi durumlarda bir çok kez kadın zevk almasada zevk aldığını söylüyor. Çünkü erkekler kendilerinin beceriksiz olduklarını düşünmesin istemezler. Bazen de dobra bir kadına denk geldiğinizde eğer kadın zevk alamamış ise bunu açıkça belirtir. İşin birde diğer tarafı var. Erkeklerin kadınlardan memnun olmaması durumunda ise, erkek bunu geçiştirerek, kadının anlamasını sağlar. Bu durumda erkekte sertleşememe sorunu yaratır. Kadınlarda ki yalancı orgazm olması gibi.

Söylenen Üçüncü Yalan

Erkekler de, vücutlarına önem verirler. Beraber olduğu kadınlarda, çaktırmadan bunu test ederler. Kadınlar da bunu bildikleri için erkeği sürekli pohpohlarlar.

Erkek sorar : Vücudum nasıl, spora yazıldım.

Kadın yanıtlar : işe yaramış evet iyi görünüyorsun, kasların çok büyük

Kadın sorar : nasıl beğendin mi vücudumu, biraz sıkılaşsam daha iyi olur aslında

Erkek yanıtlar : Gayet iyi görünüyorsun,

Doğru olan : ilk önce şunu bir anlayalım, kendine bakan kadın göbekli erkek sevmez. Göbekli erkek seven kadın da erkeğin kadın versiyonu, kendine bakmayan büyük basenli göğüsleri sarkmış kadınlardır. Çünkü erkek sarkmış göğüsler istemez ya da yumuşan kalçalar sevmez daha sert diri bir vücut ister. Kadında erkeğin çok kaslısında değildir gözü, sadece kendine baksın yeter, aşırı kastan ziyade vücudunu fit gösterecek kadar atletik vücutlu olması son derece yeterlidir kadınlar gözünde. Siz siz olan seks sırasında söylenen yalanlar konusuna bulaşmayın. Çünkü her zaman dürüst olmak en doğrudur

Benzer Yazilar

Cinsel Hayatınızı Renklendirmeniz için 4 Öneri

Evde Seks Yapma Alanları

Ahmet DOĞDU

Kayganlaştırıcı Prezervatifler

Editor

Yoga Yapmayan Erkek Kalmayacak Vol.1

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Yatakta Beklediği 5 Hareket

Yaz Aşkı Kışında Devam Edebilir Mi?

Editor