Image default
Erkek Moda

Erkek Yün Ceket İçin Kravat Tercihleriniz Ne Olmalı?

2017 erkek modası içerisinde yün ceketler kış aylarında hayli revaçta olacak. Yün ceketler ile yakalanacak kombinlerde ise kullanılacak kravat ve diğer aksesuar tercihleri önemlidir. Yün spor ceket modası İskoçya’dan gelen ve dünyayı saran bir akım olarak karşımıza çıkıyor. Bu tarz ceketlerle kullanılacak kravat modelleri ile şıklık ve spor bir tarzı aynı anda yakalamış oluyorsunuz.

erkek-ceket

Tipik centilmen İngiliz tarzı ve İskoç asaletini barındıran yün ceketler ile kombin edebileceğiniz kravatlardan biri çizgili kravatlar olacaktır. renkleri için koyu yeşil, koyu mavi ve bordoyu kullanabilirsiniz. Ancak burada elbette ceket renginiz ve modelinize de dikkat etmekte fayda olacaktır. Model desenli kravatlar da 2017 erkek modası içerisindeki yün ceketlerinizle uyumlu kravat gruplarıdır. Bu tarz kravat modeli Hindistan akımı olarak bilinir. 16. Yüzyıllardan günümüze kadar çeşitli değişimlere uğrayarak gelen bu tarz kravatları da kırmızı, süslü yeşil ve mavi tonlar ile yün ceketlerle birlikte kullanabilirsiniz. Yün spor ceket ile birlikte örme ve dar kravatları da seçebilirsiniz. Örme dar kravatlar spor ceketlerin vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Şık ve spor tarzı bir arada kıyafetinizde yansıtan bu kravatların yanından kalın çizgili kravatları da deneyebilirsiniz.

erkek-moda

2017 erkek modası içerisinde yün ceketler ile yakalanan trend kalın çizgili kravatlar sayesinde daha kesin ve canlı bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Yün spor ceket modelleri ile uyumlu kalın çizgili kravatları ise parlat altın, mavi ve canlı yeşil tonlarda tercih etmelisiniz. Ayrı bir hava ve şıklık kazanabileceğiniz bu kravat modelleri sayesinde ceketinizin sizlere verdiği asaleti ve centilmen havayı daha net ve canlı olarak yakalayabilirsiniz. Ayrıca spor ve yün ceketleri tek başlarına da kullanabilirsiniz. Bu yıl yine moda olacak olan balıkçı yaka kazaklar üzerine de ceketlerinizi kombin edebilirsiniz.

Benzer Yazilar

Kiğılı 2016 Kış Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Hex Tie ile Tanıştınız mı?

Ahmet DOĞDU

Erkeğin Güzellik Sırrı: Sakal

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Spor Şık Giyinme Rehberi

Ahmet DOĞDU

Erkekler için V Yaka Tişört

Erkekler İçin Rahat Kıyafet Önerileri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz