-2 C
Istanbul, TR
Çarşamba, Şub 20, 2019
Erkek Moda

Erkekler arasında en sık tercih edilen dövmeler- Tattoo

Erkekler arasında en sık tercih edilen dövmelerTattoo

 

Erkeklerde özelliklede bu yaz ortaya çıkan dövme modellerinin başında, göğsün üst bölgesine yaptırılan modeller göze çarpıyor. Farklılık ve değişen moda akımına uyum sağlayan modeller kesinlikle cesur erkeklerin işi.

Bana kalırsa bir erkekte dövme kesinlikle çok büyük boyutlarda olmamalı. Hele ki renkli dövme yaptıran erkekleri anlayan varsa bana da açıklama geçebilir J

Göğsün üst kısmına yaptırılan dövmelere birkaç örnek vermek istiyorum. Farklılığı seven beyler sizde bu örneklerden yardım alabilirsiniz.

erkek-dovme erkek-dovme1 erkek-dovme3

 

Bunun haricinde son zamanlarda ismi duyulmaya başlayan kola takılan dövmeler oldukça popüler gözüküyor. Vücudunda kalıcı renk değişikliği istemeyen beyler için uygun olabilir. Geçenlerde birkaç kişide gözlemlediğim bu dövmeler sizin için değişik birer alternatif olabilir. Tattoo Steeves olarak adlandırılan bu dövmelere sanal alışveriş mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Şahsi fikrimi belirtmek gerekirse erkeklere en fazla yakışan dövmelerden biri yazılar ile yapılan dövmeler. Daha fazlası ve karışık şekiller nedense benim gözümü yoruyor ve o estetik görüntü bozuluyor. Abartmamak şartı ile yapılan büyük boyutlu dövmelerde güzel gözükebilir. Vereceğim birkaç örnekte estetik ve büyük boyutlarda hoş örneklerden sadece ikisi.

erkek-dovme4 erkek-dovme5

Benzer Yazilar

2016’da Renkli Takımlar Moda Dünyasında

Editor

Diesel Yeni Saat Koleksiyonu

Erkek Moda

Erkeklerin Mutlaka Kullanması Gereken 5 Aksesuar

Dünyaca Ünlü Marka DKNY’dan Erkek Saat Modelleri

Erkek Moda

 DAHA GÜÇLÜ GÖRÜNÜN

Editor

Erkeklerde Kartlık Cüzdan Modası

Ahmet DOĞDU