-3.7 C
Istanbul, TR
Pazartesi, Ara 10, 2018
Erkek Moda

Erkekler arasında en sık tercih edilen dövmeler- Tattoo

Erkekler arasında en sık tercih edilen dövmelerTattoo

 

Erkeklerde özelliklede bu yaz ortaya çıkan dövme modellerinin başında, göğsün üst bölgesine yaptırılan modeller göze çarpıyor. Farklılık ve değişen moda akımına uyum sağlayan modeller kesinlikle cesur erkeklerin işi.

Bana kalırsa bir erkekte dövme kesinlikle çok büyük boyutlarda olmamalı. Hele ki renkli dövme yaptıran erkekleri anlayan varsa bana da açıklama geçebilir J

Göğsün üst kısmına yaptırılan dövmelere birkaç örnek vermek istiyorum. Farklılığı seven beyler sizde bu örneklerden yardım alabilirsiniz.

erkek-dovme erkek-dovme1 erkek-dovme3

 

Bunun haricinde son zamanlarda ismi duyulmaya başlayan kola takılan dövmeler oldukça popüler gözüküyor. Vücudunda kalıcı renk değişikliği istemeyen beyler için uygun olabilir. Geçenlerde birkaç kişide gözlemlediğim bu dövmeler sizin için değişik birer alternatif olabilir. Tattoo Steeves olarak adlandırılan bu dövmelere sanal alışveriş mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Şahsi fikrimi belirtmek gerekirse erkeklere en fazla yakışan dövmelerden biri yazılar ile yapılan dövmeler. Daha fazlası ve karışık şekiller nedense benim gözümü yoruyor ve o estetik görüntü bozuluyor. Abartmamak şartı ile yapılan büyük boyutlu dövmelerde güzel gözükebilir. Vereceğim birkaç örnekte estetik ve büyük boyutlarda hoş örneklerden sadece ikisi.

erkek-dovme4 erkek-dovme5

Benzer Yazilar

Sonbahar Modasında Nostalji Havası

Erkekte Dövme İçin İdeal Yer Neresidir?

Tüm Zamanların En Kötü 5 Erkek Saç Modeli

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Vazgeçilmezi Saatler

Editor

Süet Ceketler Yine Moda

Editor

Özel gecelerde şık olmanın kuralları

Ahmet DOĞDU