23.9 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Erkek Moda

Erkekler De Çantasız Çıkmıyor

 

Özellikle son zamanlarda hızla değişen ve gelişen moda sektörü, oldukça güçlü bir şekilde ilerliyor. Moda ve alışveriş tutkunlarının sayısı gitgide artış gösteriyor. Öyle ki, geçmişin tersine, artık kadınlar ve erkekler modaya aynı oranda ilgi duyuyorlar. Bu da beraberinde yeni moda akımları, yeni kombinler, tarzlar ve mix’ler ortaya çıkarıyor. Özellikle erkeklerin modaya artan ilgisi, erkek giyiminde yeni bir çığır açtı ve erkek giyim modasını oldukça geliştirdi. Artık erkekler kıyafet seçimlerine, tarzlarına ve stillerine oldukça önem veriyorlar.

erkek-canta.jpg

Erkek Giyiminde Aksesuar

Erkek giyiminde özellikle dikkat edilen noktalardan biri de aksesuardır. Artık erkek modası sınırlı aksesuar seçeneklerini aşmış ve oldukça geniş bir yelpazede, aksesuar ürünlerini çeşitlendirmiştir. Saatler, künyeler, bileklikler, kemerler, şapkalar ve hatta küpeler… Bunlar ve çok daha fazlası ile erkekler kombinlerini tamamlıyor ve oldukça tarz bir görünüme ulaşıyorlar. Basic, çok basit bir kıyafet ile kombin edilen aksesuar çeşitleri, erkeklerin şıklığı ve tarzı yakalamasında çok büyük bir rol oynamaktadır. Basit tarzların erkeklere çok yakıştığını ve cool bir görüntü oluşturduğu gerçeği yadsınamaz. Bunlarla kullanılan aksesuarlar ise, doğru kullanıldığında bu görüntüyü tamamlayan en özel parçalardır.

canta-erkek.jpg

Erkek Modasında Çantanın Yeri

Giyim ve aksesuar konusunda oldukça dikkatli seçimler yapılması gerektiği vurgulanırken, çanta da es geçilmemeli. Çanta, erkekler tarafından oldukça kullanılan ve ihtiyaç haline gelmiş olan bir üründür. Erkek sırt çanta, erkek çanta postacı, erkek omuz çantası gibi birçok seçeneğe sahip olan erkekler, kombinlerine ve tarza göre seçimlerini gerçekleştiriyorlar. Deri, kot, kumaş gibi birçok seçeneğe sahip olan çanta modelleri, erkeklerin tarzlarına imza niteliğinde bir iz bırakabiliyor. Öyle ki, iyi seçimler yapıldığında, kullanılacak olan çanta kombinin kurtarıcısı sayılabiliyor. Çantalar, birçok erkeğin favori aksesuarı olmayı başardı.

erkek-canta-2017.jpg

Benzer Yazilar

Aksesuar Modası ve Dahasına İlişkin!

Ahmet DOĞDU

2017-2018 Sonbahar-Kış Modasında Öne Çıkan Kabanlar

Takım Elbise ve Gömlek Uyumunda Dikkat Edilecekler

Editor

Stil Sahibi Ünlü Erkekler

Editor

Biraz Moda Biraz Gözlem ve Biraz İncelik

Ahmet DOĞDU

Erkek Giyiminde Türk Markaları Ne Kadar Yeterli

Ahmet DOĞDU