Image default
FelsefErkek

Erkekler Dekolte Giyinen Kadınları Sanıldığı Gibi Seksi Buluyor Mu?

Erkekler Dekolte Giyinen Kadınları Sanıldığı Gibi Seksi Buluyor Mu?

Birinin başka birine seksi gelmesi ya da gelmemesi çok değişkendir. Bunu hem kadınlar hem de erkekler için belli kalıplara sokmaya çalışmak oldukça yanlıştır. Ancak bazı noktalar hemen hemen herkes için aynı derecede önem ya da önemsizlik taşır. Bunlardan biri de karşıdakine görünme şeklidir. Eğer kadın olarak bir erkeği etkilemeye çalışırken dekoltesi çok fazla giysiler tercih edilirse her zaman istenilen sonuca ulaşılamaz. Çünkü erkekler özellikle de hoşlandıkları kadınları daha uygun kyafetlerle göze hitap eden şekilde görmek isterler. Aşırı dekolte ile sevdikleri kadının vücut hatlarını başkalarının da görmesini istemezler. Bu yüzden karşılarındaki kadın bu şekilde giyindiğinde erkek olarak düşünceleri karşılarındaki kadının çekiciliğinin önüne geçebilir.

Gizli dekolte daha seksi. 

Gizli dekolte denilen kapalı ama vücut hatlarını orantılı bir şekilde ortaya çıkaran kıyafetler erkekleri daha çok cezbedebilir. Hem karşılarındaki kadına karşı kıskançlık gibi bir duygu beslemelerine kıyafet anlamında neden kalmaz hem de vücut hatlarını merak ederek karşılarındakini seksi bulurlar.

Ön plana çıkarılan vücut hattı önemli.

Dekolte gizli de olsa verilirken dikkat edilmesi gereken hangi bölgenin ön plana çıkarıldığıdır. Eğer kadının göğüsleri güzelse vücudunun üst bölgesini daha güzel gösteren bir kıyafet tercihi doğrudur. Eğer normalden büyük bir popoya sahipse kadın çok yapışık pantolonlar giymemelidir ki göze batmasın ya da çirkin gelmesin.

Dik durmak önemlidir.

Bir diğer nokta da eğer karşıdaki kişiye dekolteli giyilerek çekici görünülmeye çalışılıyorsa dik duruş önemlidir çünkü vücut hatlarının düzgün görünmesini sağlar. Ayrıca dik bir duruş özgüven olarak yüksek bir görünüm verir ve birçok erkek için özgüvenli bir kadın çok dekolteli giysiler giyen bir kadından daha seksidir.

 

Benzer Yazilar

ilk Buluşmanın Önemi

Ahmet DOĞDU

Kadın Erkek ilişkilerinde Dış Görünüm Ne Kadar Önemli

Ahmet DOĞDU

Sosyal Medyada Kadınları Etkileyen Erkek Profilleri

Editor

Kadınların Erkekleri Terk Etmesinin 8 Bariz Nedeni

Ahmet DOĞDU

Erkekler Hakkında 7 Çarpıcı Gerçek

Ahmet DOĞDU

Kadınları Baştan Çıkaran Casanova’nın Çapkınlık Sırları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz