Image default
FelsefErkek

Erkekler Evde Eşlerini Nasıl Görmek İster?

Her gün aynı yemeği yersen bıkarsın sözü mutlaka kulağınıza çalınmıştır. Evli erkeklere çapkınların söylediği bu söz, bir süre sonra eşten bıkılacağı ve başka arayışlara girilebileceği yönünde bir anlam ihtiva etmektedir. Ancak bu durumda ya bir başkasının karısı veya bir başkasının kızı sizin yasak ilişkinizin konusu olacaktır. Bu tür durumlar evliliklerde eşler tarafından kabul edilemeyen ve hatta cinayet sebepleri olarak gazetelerin üçüncü sayfalarında ada çokça rastladığımız bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem aile bütünlüğünün korunması ve hem de evliliklerin ilk günlerdeki heyecanının korunması için evli hanımlara bazı görevler düşmektedir.

Evliliğinizin monotonlaştığını düşünen bir bayansanız lütfen aynaya bakın. Kendinizi beğendirmek için o kadar süslenip kışkırtıcı hallere giriyordunuz. Amacınıza ulaşıp o erkeğin kalbine girdiniz ve kazandınız ama artık önceki gibi kendinize bakmıyorsunuz. Her an eşinizi kaptırma potansiyeline sahipsiniz ve acilen yeniden ev ortamında yüksek bir çekiciliğe sahip olmalısınız.

Kılık kıyafetinize dikkat etmeli, eşofman veya salaş şeyler yerine, eşinizin sevdiği türde giysilerle ona günlük sürprizlerde bulunabilirsiniz. Bir gün daracık jean pantolonunuzla bir diğer günse az sonra bir açılışa davetliymişçesine süslenmiş bir şekilde karşısına çıkabilir ve onun tüm ilgisinin yegâne kaynağı olabilirsiniz.

Emin olunki erkeklerde tek eşliliği sever. Ancak bir iki bebek sonra vücudu tanınmaz hale gelmiş, kendini dağıtmış, kadın olduğunu erkeğine unutturmuş bir haldeyseniz hiç bir erkek evde bu tür bir eşi görmek istemeyecektir. Şişmanken de güzelim ve obezite sınırlarını zorlayıp göğüslerimi sarkıtmaya neden olmuşken bile de, eşim benimle ilk günkü gibi zevkle ilişkiye girer şeklindeki düşünceleriniz yersiz olabilir. Kırılmamanız için eşiniz bunu dile getirmeyebilir ancak içten içe de gözü istemsiz olarak dışarıya kaymaya başlayabilir. Hem genel sağlığınız açısından kendinize bakmanız, hem psikolojik olarak kendinize güvenmeniz ve hem de kocanızın evde sizi görmek için can atacağı bir eş olmak için kendinize bakmalı ve zaman ayırarak çekiciliğinizi arttırmalısınız.

 

Benzer Yazilar

Erkek Burçları ve En Belirgin Özellikleri

Ahmet DOĞDU

2016 Yılının En Beğenilen Kadınları

Ahmet DOĞDU

Güçlü Bir Kadını Nasıl Etkilersiniz?

Editor

Kadın Erkek ilişkileri

Ahmet DOĞDU

Erkek Psikolojsinden Ne Kadar Anlıyorsun?

Editor

Erkekler Neden Reddeder?

Editor

Yorum Yaz