Image default
Erkek Moda

Erkekler için 2018 Spor Ayakkabı Modelleri

Spor ayakkabılar, her erkek tarafından ayakkabılıklarında bulundurulması gereken, spor takımlara uydurulabildiği gibi günlük ‘’casual’’ kombinlere de uydurulabilen ve gerekirse aynı modelin farklı renklerine bile sahip olunması gereken birer kombin, tarz unsurudurlar. Özellikle erkekler tarafından spor faaliyetleri dışındaki aktiviteler için de kullanılan ve oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan bu ayakkabı modellerinin seçimi de oldukça önemlidir.  Bu bağlamda sadece ayakkabının yapısına bakılmamalı, üzerinde bulunan materyaller ve genel tasarım hatları olarak tüm detaylarıyla incelenilip karar kılınmalıdır. İşte, sizler için hazırlamış olduğumuz 2018’in en popüler spor ayakkabı modelleri:

erkek-spor-ayakkabi-modelleri.jpg

1. Unisex Modeller

2018’in en şık spor ayakkabı modelleri arasında yer alan, hem kadınlara hem de erkeklere hitap edebilen, oldukça zarif ve her biri bir estetik harikası olan unisex modeller ile her kombininizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Blazer ceket, tişört ve kont pantolon kombininizi kolayca tamamlamanızı sağlayacak olan bu modeller, her rahat hem de oldukça şık birer ayakkabı modelidirler.

mavi-siyah-kosu-ayakkabisi.jpg

2. Koşu Ayakkabıları

Koşu ayakkabılarının kullanım alanı sadece koşu yapmak değildir. Spor giyim tutkunlarının vazgeçilmez birer kombin parçası olan koşu ayakkabılarını spor takım elbiselerinizde kullanabilir ve birçok ortamda rahatlıkla boy gösterebilirsiniz. Unutmamalısınız ki 2018’in yeni trendi spor eşofman takımları olacaktır. Bu yüzden bu takımlara uyabilecek en iyi spor ayakkabı seçeneklerinin başında her zaman koşu ayakkabısı modelleri gelmektedir.

best-selling-sneakers-2018.jpg

3. Sneakers

2018’in en yeni trendi spor ayakkabı modelleri arasındaki bir diğer model ise sneaker’lardır. Bu modeller, spor eşofman takımlarına uyabildiği gibi günlük kıyafetlere kolayca uyum sağlayabilirler. En önemli özellikleri ise ayaklarınız için oldukça rahat bir giyim keyfi sunmalarıdır. Ayrıca sneaker’lar sayesinde yağmurlu günlerde de çoraplarınız ıslanmamasını sağlayabilirsiniz. Çünkü yapıları itibari ile su geçirmeyen bu ayakkabı modelleri, spor giyim tutkunlarının olmazsa olmazları arasında yer almaktadırlar.

Benzer Yazilar

Kolay Kombinler ile Erkeklerde Sokak Tarzı

Editor

Beyaz Her Yaz Moda

Editor

Erkek Gömleklerinde Yakanın Önemi

Ahmet DOĞDU

Erkek Iceberg 2010 Sonbahar Kış

Ahmet DOĞDU

Her Daim Güneşten Gözlerinizi Koruyun Sonbahar İçin Erkek Güneş Gözlükleri

Erkekler İçin Bermuda Modelleri

Yorum Yaz