18.9 C
Istanbul, TR
Perşembe, Haz 20, 2019
FelsefErkek Genel

Erkekler İçin Bakım Ürünlerindeki Son Yenilikler

Erkekler için bakım ürünleri her geçen gün artıyor. Bakımlı erkeklerin moda olması erkekleri daha bakımlı olmaya zorluyor. Peki erkek bakımı nasıl yapılır, erkekler hangi ürünleri kullanırlar? Erkekler için bakım ürünleri genellikle cilt temizliği ve tıraş sonrası bakımlarla ilgili ürünlerden oluşuyor demek mümkün. Özellikle sakal veya bıyık uzatmayı seven erkekler için sakal ve bıyık serumları, bakım yağları gibi ürünler oldukça popüler durumda. Bu ürünler sayesinde sakallar ve bıyıklar daha gür, daha dolgun veya daha şekil alabilir oluyor. Böyle düşününce erkek bakım ürünlerini hafife almamak erkeklerin de artık bakım ürünleri için ciddi paralar harcadığınızı göz önünde bulundurmalıyız.

Erkek Bakım Ürünlerinde Yenilikler

Artık erkeklerin daha bakımlı olmasıyla birlikte bakım ürünlerindeki çeşitlilik de artıyor. Hatta bazı markaların erkek bakım setleri içerisinde cilt bakımından, sakal bıyık bakımına, saç şekillendiricilerden, tıraş sonrası bakım ürünlerine kadar pek çok ürünün yer aldığı çok amaçlı setler bulunuyor. Erkeklerin bu ürünlere gösterdiği ilgiyle doğru orantıda da her gün yeni ürünler ve yeni bakım yöntemleri ortaya çıkıyor. Özellikle vücut geliştirme sporu ile uğraşan erkeklerin vücutlarındaki kılları temizlemek amacıyla tüy dökücü kremler ya da genel olarak tüm erkeklerin kullandığı koltukaltı terlemesini önleyen ürünler bu yeniliklerden sadece bazıları. Özellikle koltukaltı terlemelerini önleyen ürünler en yenilikçi olanlardandır demek mümkün.

erkek-bakimi

Kendi Bakım Ürününüzü Kendiniz Yapın

İnternette veya mağazalarda satışı yapılan bu bakım ürünleri kalitesine, işlevine ya da içeriğindeki malzemelere göre değişkenlik gösteren fiyatlara sahipler. Tabii ki kalite ve standart yükseldikçe fiyatlar da yükseliyor. Bu oldukça maliyetli sonuçlara sebep oluyor. Bakımlı bir erkek için bu bakım ürünlerine duyulan ihtiyaç evde yapılan basit karışımlarla da karşılanabiliyor. Örneğin sakal veya bıyık bakımınız için çok eski bir yöntemdir badem yağı kullanımı ve günümüzün en modern bakım ürünlerinde bile içeriğini okuduğunuzda böyle ürünlerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca erkek cilt bakım ürünleri ve daha nice bakım ürünü bu şekilde doğada bulunan basit malzemelerle de yapılabilir. Böylece erkek bakım ürünleri dünyasını ve bu dünyadaki yenilikleri yakından takip eden beyler internette bu ürünlere eşdeğer doğal ve yapımı basit tarifleri internette bulabilirler.

Benzer Yazilar

Erkekler Hakkında Doğru Sanılan Yanlışlar

Editor

Kusursuz Erkek Davranışları Nasıl Olmalı?

Editor

Çirkin Ama Çekici Erkeklerin Sırrı Ne?

Ahmet DOĞDU

2016 Kış Aksesuarları

Editor

Kız Babası

Editor

Sevgilinizden Ayrılmak İstediğinizi Nasıl Söylemelisiniz?

Editor