Image default
Erkek Moda

Erkekler için Bayramlık Önerileri

Bayanların kıyafetlerine dikkat etmesi kadar erkekler de giydikleri kıyafetlere o kadar dikkat etmektedir. Özellik ile dışarı çıkarken ya da bir davete katıldığında pantolon, kazak, ceket kombinelerine oldukça dikkat etmektedirler. Bunun yanı sıra erkekler kıyafette renk uyumu da oldukça dikkat çekici olsun isterler. Erkekler için bayramlık önerileri içerisinde sizler için hazırladığımız birkaç tüyoları sizler ile paylaşacağız.

erkekler-icin-bayramlik

Triko hırka her zaman kurtarıcıdır

Kanvans bir kumaş pantolon üzerine tercihe göre gömlek ile kombinelediğiniz zaman triko hırka her zaman kurtarıcı bir parça olarak bilinmektedir. Lacivert triko hırka altına son zamanların modası olan ve açık mavi tonlarında bir gömlek ile oldukça zarif bir görünüm elde etmiş olursunuz.

erkekler-icin-bayramlik-kombinleri

Şık bir ceket ile bayram kombinesi

Bayram sadece çocuklara değil, her yaşta bayramlık hevesi vardır. Dolayısı ile erkek giyimde de bir çok bayram önerisi elbette bulunmaktadır. Şık bir ceket ile bayramlığınızı kombinleyebilirsiniz. Özellik ile mavi tonları son zamanların en sık tercih edilen rengi olduğundan ötürü erkekler artık klasikleşmiş renklerin üzerine çıkıyorlar. Bu bakımdan mavi tonlarında şık bir ceket her renk pantolon ve gömlek ile kombinlenebilir.

erkekler-icin-bayramlik-onerileri

Spor benim tarzım diyorsanız…

İşte spor tarza olan tutkunluğunuz bayram gününe de yansıyor ise klasikleşmiş olan siyah renk tutkunluğunun en iyi uyumu. Siyah boğazlı bir kazak ile ister kumaş isterseniz bir Jean ile güzel bir kombin elde edebilirsiniz. Üzerine spor bir çanta ile bayramlığınızı tamamlamış olur ve aynı zamanda şık bir görünüm elde etmiş olursunuz.

erkekler-icin-bayramlik-kiyafet

En şık bayram kombini

Erkekler için bayramlık önerileri sırasında en şık bayram kombinesi ise; klasikleşmiş siyah tonlamasının uygulandığı kumaş pantolon, beyaz gömlek ve kumaş yelek ile en şık bayram kombinesi elde edebilirsiniz.

Deri ceketin vazgeçilmez tarzı

Deri ceket denilince akla ilk gelen tarz spor giyimdir. Özellik ile spor kesim bir pantolon ile erkekler için bayramlık önerileri listemizde yer alması gereken bir kombin olarak yer almaktadır.

Benzer Yazilar

2017 Yaz Aylarında Erkekler Neler Giymeli?

Kadife Gömlek Modası

Ahmet DOĞDU

Farklı Tasarım Ve Renkleriyle 2016 Damatlık Modası

Ahmet DOĞDU

Lacivert Takım Elbise Kombinasyonları

Ahmet DOĞDU

Levi’s Ayakabı Dünyası

Ahmet DOĞDU

2016 Ceketlerin Yılı

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz