Image default
Erkek Moda

Erkekler İçin Çanta Kullanma Rehberi Çantaları Nasıl Hayatınıza Sokabilirsiniz?

Erkekler için çanta kullanımı son yıllarda giderek artan bir tren olmakta. Gelişen teknoloji, hayatın zorunlu hale getirdiği aksesuarlar ve ıvır zıvırlar, iş hayatının getirdikleri derken erkeklerin de çantaya gereksinim duymaları gayet normal. Cüdan, araba anahtarları ve ruhsatları, sigara, çakmak, cep telefonu ve daha bir sürü aksesuarın erkeklerin yanında olduğu veya olması gerektiğini göreceksiniz. Bu nedenle erkek çanta modelleri arasından erkeklerin de tercihler yaparak hem günlük hayatlarını kolaylaştırıcı hem de şık görünerek tarzlarını yaratan erkek çantaları içerisinden birini aldığını görürsünüz.

erkek-canta-modelleri

Erkekler için çanta modelleri içerisinde en çok kullanılan ve işlevsel olarak kullandıkları postacı çantalar hayli moda. Hatırlarsınız belki Indiana Jones filminde de buna benzer çanta kullanılmıştı. Postacı erkek çanta modelleri denilen Satchel’ler oldukça tarz ve renk seçenekleri ile artık tüm erkeklerde görülebilen modellerden biri halinde. Oldukça popüler olan bu erkek çantaları yanında ayrıca centilmen çantalar olarak bilinen, klasik model Holdall çantalar da kullanılabilir. Özellikle takım elbiseler giyen ve klasik tarzı benimseyenlerin tercihi olacak bu çantaları her yerde rastlamak mümkün. centilmen, klasik ve deri özellikleriyle asil bir hava kazanabilirsiniz. Çocukluğumuzda okula giderken kullandığımız sırt çantaları da artık yeni, modern ve yeniden tasarlanmış halleriyle de hayatımızı kolaylaştırıyor. Kanvas ve Militer sırt çantalar en çok tercih edilenler. Farklı kumaş çeşitleri ve desenleri ile tarzınızı ortaya koyabileceğiniz çantalar arasında.

errkekler-icin-canta

Erkekler için çanta üretiminin arttığı, modellerin farklı kullanım amaçlarıyla ayrıldığı günümüzde farklı amaçlarla farklı çantaları kullanabilirsiniz. Üstelik çantalar tıpkı kadın modasında olduğu gibi erkekler için de bir aksesuar oldu bile. Erkek çantaları için ideal renkler koyu renkler ve kahverengi tonları olacaktır. Erkek çanta modelleri yanında içlerinde ne olacağı da çok önemli. Aşırı ıvır zıvırı yanınızda taşımayın.

Benzer Yazilar

Son Dönemin En Popüler Saat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Smart Casual Stil Nedir?

Erkekler İle Sohbet Etmenin İncelikleri

Ahmet DOĞDU

Erkek DKNY 2010 Sonbahar Kış

Ahmet DOĞDU

Alternatif Arayanlar için Fred Perry Erkek Tişört Modelleri

Ahmet DOĞDU

Tarz Giyim Fit Vücut

Editor

Yorum Yaz