Image default
Erkek Moda

Erkekler İçin Chino Pantolon Seçenekleri

Kıyafet konusunda erkeklerin kadınlar kadar seçeneği olmadığından erkek giyimde belirli parçalar ön plana çıkar. Hal böyle olunca gömlek, tshirt, pantolon, hırka, ceket gibi temel kıyafetlerle çeşitli kombinler oluşturup saat, gözlük, fular gibi aksesuarlarla şıklık yaratırsınız. Erkekler arasında modayı daha yakından takip edenler ve klasik kombinler yerine fark yaratıcı seçenekler arayanlar da var. Özellikle pantolon bir erkek için olmazsa olmaz parçalardan biridir. Kot, kumaş, keten, dar kesim, bol kesim, uzun paça, kısa paça gibi birçok seçeneği olan pantolon türlerinde son dönemlerde chino cinsi pantolonlar öne çıkıyor.

bej-chino-pantolon

     Chino pantolonlar çok önceki yıllarda çölde savaşan İngiliz askerleri için üretilmiş, denim ile kumaş arasında bir dokusu olan, haki renkteki pantolonlardır. Fakat daha sonra bu türdeki pantolonlarda renk çeşitliliği artmaya başlamış gri lacivert gibi renklerde de üretilmiştir. Hatta günümüzde kırmızı, mavi, yeşil gibi hemen hemen her renkte bulabileceğiniz, parlak olanlarına dahi rastlayabileceğiniz bir pantolondur.

erkek-pantolon-modelleri

Son dönemlerde çok moda olan ve hemen hemen her mağazada rastlayabileceğiniz chino pantolon seçenekleri erkekler için hem çok rahat hem de şık bir giyim önerisidir. Kesimleri de renkleri gibi değişebilen chino pantolonlar kullanım alanı olarak da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Çünkü bu tür pantolonlarınızı günlük hayatınızda spor ayakkabı, tshirt ve gömleklerinizle spor olarak kombinleyerek rahat ve şık görünebilir ya da üzerine bir blazer ceket, kravat ile özel bir gününüzde kullanabilir, çok da tarz görünebilirsiniz. Kumaşına, rengine ve türüne göre seçeceğiniz ayakkabı ve aksesuarlarınızla çok farklı tarzlar yakalamak, her daim stil görünmek isteyen erkeklerin tercihi chino pantolonları hemen hemen her markadan satın alabilirsiniz. Özellikle dolabınızda farklı renk ve kesimlerde olanlarından bulundurmanızı öneririz ki değişik kombinler yapabilesiniz.

Benzer Yazilar

Erkekler En Çok Hangi Kokuyu Kullanıyor?

Ahmet DOĞDU

Moda Kadınlara Özerk Bir Alan Mı?

Ahmet DOĞDU

GANT Rugger LAS

Ahmet DOĞDU

Yaz Gecelerinde Dikkat Çeken Erkek Tarzları

2016 erkek moda akımına giriş

Ahmet DOĞDU

Öne Çıkan Bere Modelleri

Yorum Yaz