Image default
Erkek Sağlık

Erkekler İçin Cinsel Gücü Artırma Egzersizleri

Öncelikle güçlü görünüm seksin ilk olumlu etkilenimini verecektir. Kollar ve üst vücut kaslarını geliştiren egzersizler hem cinsel performansı artırır hem de görsel fayda sağlar. Kol, göğüs ve özellikle karın kaslarınızın güçlendirilmesi direk cinsel yaşamınızı etkileyecektir.

Kegel Egzersizleri Yararlı Olacaktır

erkeklerde-cinsel-performans-attirma-egzersizleri.png

Cinsel gücü artırma yöntemleri
arasında sıkça karşılaştığımız önerilerden biri kegel egzersizleridir. Cinsel ritimde önemli rol oynayan bu kas grubunun güçlendirilmesi çalışmaları gerçek anlamda performansı direk etkileyecek uygulamalardır. Bu uygulamaları detaylı açıklamalarla inceleyip yaşama geçirerek kısa sürede etkisini görmek mümkündür.

Spor Yapmak En Önemli Gereklilik

erkeklerde-cinsel-guc-arttirma.jpg

Erkek cinsel güç artışı, temelde spor yaparak sağlanır. Hemen her spor dalı vücut performansını toplamda artıran bir etkiye sahiptir. Bol bol yürümek, tempolu koşular, düzenli esneme hareketleri yapmak, yoga gibi uygulamalar genel performansı dolayısıyla cinsel performansı artıracaktır.

Yüzmek

Ayrıca vurguladığımız bu spor dalının cinsel performansa özel katkısı olduğunu söylemek gerekir. Yüzmek vücudun hemen hemen bütün kaslarını çalıştırıp geliştirdiği için ideal bir spordur. Yüzmenin önemli katkılarından biri de nefes düzenini, ciğerleri güçlendirmesidir. Bu etki cinsel performansa kısa sürede direk yansıyacaktır. Haftada üç dört kez en az yarım saat olmak üzere tempolu yüzmek, cinsel dayanıklılığı oldukça artıracaktır.

Sigarayı Bırakmak Zorunluluktur

erkeklerde-cinsel-performas-arttirma-yontemleri.jpg

Cinsel güç artışı konusunda pek çok öneri piyasada dolaşmaktadır. Bu önerilerin pek çoğu reklam nitelikli, satış amaçlı öneriler olabilmektedir. Gerçek ise çok basittir. Sağlıklı beslenmek, sağlıklı bir yaşamı ve sağlıklı alışkanlıkları sürdürmek cinsel performansı belirleyen en önemli etkenlerdir. Bir sigara tiryakisinin cinsel performans yetersizliğinden şikâyet etmesi anlamsızdır. Vücut yağ oranı kontrolsüz bir şekilde artmış olan bireyin her şey bir yana cinsel çekiciliği ortadan kalkmış demektir ki bu durumda performans aramanın yine bir anlamı yoktur. Her şeyden önce önemli olan sağlıklı bir vücuda sahip olmaktır.

Doğal Kaynaklı İlaçlar

Cinsel performans adına pek çok doğal kaynaklı ilaçlar da önerilmektedir. Doktor kontrolü ve önermeleri ile bilinçli kullanımların cinsel performansa mutlaka önemli katkısı olacaktır. Yalnızca cinsel açıdan değil, bütün yaşam enerjinizi artıracak geleneklerimizden gelen doğal önerilerin “bilinçli bir şekilde” dikkate alınması tavsiye edilir.

Benzer Yazilar

G noktasında son nokta!

Ahmet DOĞDU

Boşanmanın farklı etkileri…

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Sivilce Sorunu ve Tedavisi

Ahmet DOĞDU

Daha İyi Bir Uyku İçin Tüketilmesi Gereken 5 Besin

Editor

6 ADIMDA VÜCUDUNUZU PLAJA HAZIRLAYIN !

Editor

Letonya’da Erkek Kıtlığı Yaşanıyor!

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz