Image default
Erkek Moda

Erkekler İçin Doğal Taş Bileklikler

Günümüzün modası haline gelen özellikle erkeklerin saat yanına veya sade bir şekilde kullandıkları aksesuar doğal taş bileklikler. Bu bileklikler erkeklerin kullanımında bayanların çok dikkatini çekmekte ve hoşuna gitmektedir.

dogal-tas-erkek-bileklik-cesitleri.jpg

Hem fiyatları cazip hem de inanıldığı üzere belli güçlere sahip bu taşlar ruhsal anlamda güzel etkilere neden olmaktadır. Doğal taş erkek bileklik modelleri genelde, bilekliğin bağlantı bölümünde bulunan ufak bir gümüş veya imitasyon ayrıntı dışında başka bir şey yer almamaktadır.

Doğal Taş Bileklik Nasıl Kullanılır?

Doğal taş erkek bileklik çeşitleri o insanın günlük enerjisini etkilemesi amacıyla da çok fazla ilgi görmektedir. Örneğin erkeklerin genelde kullandıkları kaplan gözü bileklikler ticaret hayatında başarıya yardım eder.

erkek-bileklik-modelleri.jpg

Korku, kıskançlık, kin, inatçılık duygularını bastırmaya yardımcı olur. Kişinin iyi duygularını ön plana çıkarır. Yeşil ve kahverengi karışımı bir taş olan Anyolit, kişinin hafızasını güçlendirir ve bağışıklık sitemini destekler. Hayatımızda en çok duyduğumuz ve genelde çok kullanılan taş olan Akik; canlılık, enerji ve iyimserlik verir. O insanı dış etkenlerden korur. Bunlarla beraber kişilere yardımcı olan sayılamayacak kadar çok taş türü vardır. Erkeklerin bilinçli olarak kullandığı taşlar olursa kişiyi güçlendirebilir. Özellikle erkek hastalıklarından koruyan taşların çok ciddi etkileri olduğu gözlemlenmektedir.

modern-erkek-bileklik.jpg

Ancak erkek bileklik modelleri genelde kişinin zevkine ve gözüne hitap ettiği şekilde seçilmektedir. Erkeklerin giyeceği kıyafetlerle konbinledikleri bu aksesuar kişiyi daha modern göstermektedir. Her çeşidi ve her modeli bulunan bu bilekliklerin genelde kahverengi, siyah, açık kahve, kahverengiye karıştırılmış turuncu, yeşil gibi renkler revaçta. Hemen hemen her yerde satılan bu bileklikler özenle seçilir ve doğru kombinlenirse kişiyi özenli gösterebilir. Günümüzde saatlerin altına özellikle takılan bu bileklikler cool hissi yaratmaktadır. Özellikle saat, kemer, kolye gibi aksesuarları kullanan erkeklerin dikkatini daha çok çekmektedir.

Benzer Yazilar

2013 Erkek Kemer Modası

Ahmet DOĞDU

2016 Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Kıyafetleriniz İçin Modayı Mı Takip Ediyorsunuz?

Ahmet DOĞDU

Kadınların Koklamaktan Haz Duyduğu Erkek Parfümleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler için V Yaka Tişört

Gri Takım Elbise Kombinleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz