3.2 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Ara 8, 2018
Erkek Moda

Erkekler İçin En Trend Dövme Modelleri

Dövme pek çok insan için vazgeçilmez bir tutku. Genellikle erkek dövme modelleri omuz ve kol bölgelerine yapılıyor. Çünkü erkeklerin en çok kol ve omuzları dikkat çekiyor. Son zamanlarda en iyi erkek dövmeleri dendiğinde akla desenler geliyor. Bir anlam içermeyen ancak özellikle kolda harika görünen bu desenler, kolu tamamen sarabiliyor. Örümcek ağı ise en iyi desen dövme modellerinden. Kimi zaman bu dövmeler yalnızca ön omzu kapsayacak şekilde de yapılabiliyor. İyi bir vücuda sahip olan erkeklerin tercihi ise göğüs üzerine yapılan kanat dövmeleri.

Göğsü Kapsayan Renkli Dövmeler

Erkek dövme modelleri omuz ve kolların yanı sıra göğse de yapılabiliyor. Genellikle minyatür değil, göğsü kapsayacak şekilde yapılan bu dövmeler renkli tercih ediliyor. Bir kartalın açılmış kanatları, antik bir desenin işlemeleri, uzak doğu figürleri ya da yalnızca desenler, göğüs üzerine yapıldığında nefes kesebiliyor. Bazıları göğüs üzerine modern yazı türünü ya da yabancı karakterleri kullanarak isim, slogan ya da beğendiği bir sözü de yazdırabiliyor. Ancak sonradan pişman olmamak adına genellikle desen olarak kalması çok daha iyi bir seçenek olacaktır.

Erkeksi Dövme Modellerine Dönüş

Yırtıcı hayvan, pusula, saat, ok ve yay gibi dövmeler daha erkeksi olduğu için beyler tarafından sık tercih ediliyor. Tabi bu dövmeleri sürekli görünür kılmak için kol ya da omzu kullanmak gerekiyor. Bu erkek dövme modelleri omuz ya da kolların yanında bacaklara da yapılabiliyor. Ancak dövme için, iyi bir erkek vücudu söz konusu ise göğüs en çok tercih edilen nokta. Bazı erkekler sırtın tamamına da dövme yaptırmayı tercih edebiliyor. Ancak son zamanlarda daha erkeksi ve küçük dövme modellerine dönüş söz konusu.

Benzer Yazilar

2018 Kış Sezonunda Erkek Modasının Öne Çıkan Parçaları

Oduncu Gömleği

Editor

Erkekler İçin Kadınlara Dair Tüyolar!

Editor

ADIDAS | PORSCHE DESIGN BY

Erkek Moda

Timberland Kompakt

Erkek Moda

Bu 6 Tulum Modelini Görünce Tulum Giymek İsteyeceksiniz

Editor