Image default
Erkek Moda

Erkekler İçin Günlük Kombin Önerileri

Bayanlar şıklık ve modanın sadece kendi ilgi alanlarına girdiğini düşünse de, günümüz erkekleri bu konularda artık bayanları aratmıyor.

Giyilen kıyafetlerin temizliği, renk kombinasyonları, ayakkabı ve kemer uyumu erkekler içinde önemli konular. Erkek giyiminde önemli noktalar nelermiş bir inceleyelim…

Erkeklere Giyim Önerileri

İş hayatı günlük yaşamın bir parçası, Çalışan erkeğin en etkili silahı takım elbisesidir, iyi bir takım elbise ile uyumlu bir gömlek ve takımı tamamlayan kravat iş dünyanızda etki yaratmanızı sağlar.

Takım elbisenizi seçerken, takım elbise kalıbının vücudunuza uygun olmasına dikkat edin, omuzları oturmayan ve bol ceketlerden uzak durun, Pantolonun beli tam oturmalı ve paça boyu tam ayarlanmalı.

Spor Giyim

Günlük yaşamda en tercih edilen giyim tarzı spor giyimdir, günlük kıyafetleriniz ile sıradan ve sıkıcı biri olmak zorunda değilsiniz. Spor ve şıklığı bir arada olmasını istiyorsanız, kareli gömlekler ve polo yaka t-shirtleri deneyebilirsiniz.

Dökümlü kazağınızı kargo pantolonla ya da kot pantolonla kombin yapmayı deneyin.

Spor kıyafetlerin en havalısı deri montlardır. Şık bir atkı sayesinde montlarınız size iyi bir görünüş sağlayacaktır.

Erkek Giyiminde 5 Püf Noktası

Erkek giyiminde stil yaratma, mankenlerin üstünde kusursuz görünen kıyafetlerin sizde nasıl göründüğüdür, vücut tipinize uygun kıyafet giymiyorsanız, en pahalı ve en güzel kıyafeti de giyseniz bir işe yaramaz çünkü önemli olan pahalı olanı giymek değil, yakışanı giymektir.

Kot pantolonlar her tarza uyabilen, bay bayan her kesimin kullandığı ürünlerdir, ama sevgili beyler siz siz olun kot pantolonun altına kundura ayakkabı giymek gibi bir hataya düşmeyin.

Beyaz çoraplarınızı çöpe atın, sadece spor sırasında havlu modelleri tercih edin, onun dışında en güzel kombini oluştursanız bile, beyaz çoraplar bütün kadınların kabusudur.

Bacaklarınızın kısa olduğunu düşünüyorsanız, pantolon tercihlerinizde yüksek bel kesimler tercih edin, üst kısmınız kısaysa gömleklerinizi pantolonun içine tıkıştırmayın, bırakın özgür kalsınlar.

Uzun boylu birisiyseniz dik çizgiler sizin düşmanınız, üçlü takımlar tam size göre.

Benzer Yazilar

Beyaz İle Mavinin Mükemmel Uyumunu Kanıtlayan 7 Kombin

David Beckham Tarzıyla Her Zaman İlham Kaynağı

Editor

Brad Pitt 4 Saç Modeli

Editor

Erkek Iceberg 2010 Sonbahar Kış

Ahmet DOĞDU

2017 Erkek Sokak Modası

Erkekler için Tasarımlarıyla Göz Dolduran Saat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz