Image default
Erkek Moda FelsefErkek

Erkekler İçin Kadınlara Dair Tüyolar!

Erkekler İçin Kadınlara Dair Tüyolar!

Bireysel tüketim desteklerinin kullanımı ile karşımıza çıkarılan pek çok çalışmanın, bizim için daha verimli olması, kadınlara dair tüm destekleri sizlere sunacaktır diyebiliriz. Kalitenin, yeniliklerin ve fırsatların ön plana  çıkması için sunulan hemen hemen her türlü çözüm için, daha fazla geç kalmayın. Bireysel tüketimler, estetik yenilikler, ayrıntılı çalışmalar ve dahası için kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Karıştırılmayacak tüyoların arasında, kadınları anlamaya çalışmak olsa da, siz bunu pek uygulamayın. Çünkü kadınları anlamak yerine, onları yaşamak daha mantıklı olacaktır. Peki bu nasıl olmalı?

 

– Karşınızdaki insanı iyi inceleyin. (ruhsal olarak)

– Hayata dair görüşleri, düşünceleri, fikirleri ve dahasını irdeleyin, tatlı bir dille.

– Onları daha iyi anlamak için, onların anlamak istediği şeyleri anladığınızı gösterin.

– Klasik komedi unsurları kullanmayın. Çünkü şu var, illa ki komik erkek değildir önemli olan, kaliteli bir insan olabilmektir asıl mesele.

 

Aslında listeyi uzattıkça uzatırız. Peki ama bunu nasıl ve ne şekilde yapmamız gerekir diye düşünür isek şayet, kalitenin ve bireysel tüketimlerin kalitesini de ön plana çıkarmış olacağız. Birbirinden farklı takipler sizi bekliyor o halde. Şimdi durmayın ve koşturmaya devam edin. Hayat anlamında :)

 

b1859df0-59d3-4418-948a-1924c82a295e

 

Benzer Yazilar

Brogue’nin Renkli Dünyası

Ahmet DOĞDU

Kadınların Hoşlanmadığı 5 Erkek Tipi

Ahmet DOĞDU

2017 Erkek Ayakkabı Modası

Erkek Gardrobunda Mutlaka Bulunması Gereken Kıyafetler

ERKEKLER SAÇ BOYATIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?

Editor

Kadın Erkek Birer Dost

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz