18.9 C
Istanbul, TR
Perşembe, Haz 20, 2019
FelsefErkek

Erkekler İçin Kadınları İtici Kılan 8 Detay

  1. Topuklu Giyip Yürüyememek

Erkekler için kadınları itici kılan detaylar arasında ilk sıraları topuklu ayakkabı giyip yürüyemeyen kadınlar yer alıyor. Erkekler her ne kadar topuklu ayakkabı giyen kadınları daha çekici bulsa da bu ayakkabıları giyip de yürümekte zorluk çeken kadınları da bir o kadar itici bulurlar.

  1. Aşırı Makyajla Güzel Olduğunu Zannetmek

Erkekler her zaman kendine özen gösteren bakımlı kadınları tercih ederler. Ancak bu durum abartıldığında da bir o kadar temkinli olurlar. Aşırı makyaj yapan kadının bir şeyleri kamufle ettiğini düşünen erkekler, bu tür kadınları çekice değil itici bulurlar.

  1. Moda Olan Her Şeyi Giymek

Kadınların moda olan fakat kendilerine yakışmayan kıyafetler ile dolaşmaları erkeklere itici gelen özelliklerden biridir.

  1. Erkek Gibi Sigara İçmek

Erkekler için kadınları itici kılan detaylar arasında bir önemli nokta da erkek gibi sigara içen kadınlardır. Erkekler ince detayları fark etmiyormuş gibi görünse de erkek gibi sigara içen kadın bir erkeği her zaman iter.

  1. ‘Erkek Fatma’ Gibi Davranmak

Erkekler için kadınlar daha naif, çekici ve sınırları olan varlıklardır. Bundan dolayı da erkek arkadaşına asker arkadaşı gibi davranan bir kadın her zaman itici kadın kategorisinde yer alır.

  1. Vücuduna Uygun Olmayan Dekolte Ve Dar Kıyafetler Giymek

Erkekler görsel varlıklardır ve dekolteyi de severler. Ancak eğer dekolteyi giyen vücut bu dekolteye uygun değilse ve sağdan soldan fazla yağlar taşıyorsa, bu erkekler için fazlasıyla iticidir.

  1. Bakımsız Dolaşmak

Erkeklere aşırı makyajın itici geldiğini söylemiştik. Tıpkı aşırı makyajda olduğu gibi bakımsız saçlar ve makyajsız, cansız bir cilt de erkekler için iticidir. Bunun yanı sıra alınmamış kaş ve bıyıklar da erkekleri sizden anında soğutabilir.

  1. Temizliğe Önem Vermemek

Erkekler için kadınları itici kılan detaylar en önemli detaylardan biri temizliktir. Hem beden temizliği, hem kıyafet temizliği, hem de ayakkabı temizliği yapmayan kadınlar erkekler için iticilik sıralamasında başlardadır.

 

Benzer Yazilar

Evlilikten Önce Çiftler Nelere Hazırlıklı Olmalıdır?

Editor

Muhteşem Görünümlerinin Ardında Gizledikleri Dövüşçü Ünlü Kadınlar

Editor

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları

Yaptığınız iş ilişkinizi Etkiliyor Mu?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Depresyonla Başa Çıkma Rehberi

Editor

Jiletle Tıraş Olmanın Cildinize Faydaları

Editor