Image default
Erkek Sağlık

Erkekler İçin Popüler Saç Stilleri

Erkeklerin modaya ilgisi saçlardan başlar. Dış görünüş itibarı ile bayanlardan biraz daha arkada kalan erkekler; günümüz modasını takip etmeye saçlardan başlıyor.

 

Erkekler İçin Popüler Saç Stilleri

 

3 Numaralı Saç Stili: Bayanların erkeklerde sıklıkla tercih ettiği saç modellerinden biridir. Saç dökülmesi sorunu yaşamayan erkeklerde daha şık durur. Giydiğiniz kıyafetin şıklığını artırır ve sizi diğer erkeklerden daha ileri taşır. Kirli sakal ile birlikte 3 numaralı saç stili daha hoş ve estetik görünmenizi sağlar.

Uzun ve Düz Saç Stili: Kendi tarzını belirlemek isteyen erkeklerin vazgeçilmez saç stillerinden olan uzun saç genelde özgün düşüncelerini dışa yansıtmak isteyen özgür ruhlu erkeklerin tercihi olan saç modelidir. Saçların uzun ve düzenli gözükmesi için saçlarınız düz olmalıdır.

Bonus Saç Stili: Saçları kendiliğinden dalgalı ve kıvırcık olan erkekler genellikle saçlarını orta uzunlukta kullanmalıdır. Bu boyutta kullanılan saçlar yüze sempatik bir görünüm kazandırmakla birlikte sizi diğer erkeklerden daha farklı kılacaktır. Kıvırcık saçları orta boy uzunluğunda kullanmak daha doğru sonuç yakalamanızı sağlar.

Dağınık Saç Stili: Dağınık saç stili saçları dalgalı olan erkekler tarafından tercih edilir. Ense kısımları biraz uzun ve saçın üst kısımları da enseye eşlik edecek boyuttadır. Genellikle jölesiz ve doğal haliyle tercih edilen dağınık saç stili size sportif bir hava kazandırır.

Benzer Yazilar

Erkeklerde Ergenlik Dönemi Cinselliği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ahmet DOĞDU

En İdeal Kondom Nasıl Seçilir?

Editor

Erkekte Fıtık Ameliyatı Kısır Yapar Mı?

Editor

Erken Boşalmanın Psikolojik Nedenleri

Ahmet DOĞDU

Kızlara Sorduk: Erkekte Vücut Tıraşı

Ahmet DOĞDU

Sağlıklı Beslenme Neden Önemlidir?

Editor

Yorum Yaz