14.7 C
Istanbul, TR
Salı, Nis 23, 2019
Erkekler İçin Spor Çanta Modelleri
Erkek Moda

Erkekler İçin Spor Çanta Modelleri

Fitness Çantası

Yazın gelmesiyle birçoğunuz spora çoktan başladı bile. Fit bir vücuda sahip olmak her erkeğin hayali olduğu gibi, sadece görünüm için olmadan sporu bir yaşam biçimi haline getiren beylerin, tarzlarına da dikkat ettikleri apaçık ortadadır. Oluşturacağınız kombinlerin en önemli parçası şüphesiz ki çantalarınızdır. O sizinle her yere gelen, her sporda en az sizin kadar ter atan çantalarınız, tüm ihtiyaçlarınızı taşırken yıpranmamak için direnen çantalarınız. Özellikle bir fitness çantası kullanımı oldukça önemlidir. Son zamanlarda çeşitlerinin çoğaldığı fitness çantaları sıradanlıktan çıkıp siz beylere en şık görünümü sağlamak için sizlerle.

fitness-cantasi.jpg

Antrenman Çantaları Oldukça Moda

Antrenman çantası olarak da kullanabileceğimiz bu yeni çanta modelleri kaliteli ve dayanıklı olmasının yanında sizlere ağırlık olmaktan çıkmak için birçok şekle bürünmüşlerdir. Buna sırt çantaları örnek olabilir. Renk renk ve çeşit çeşit yeni sırt çantaları, taşınması kolay olduğundan dolayı en doğru tercihiniz olabilir.

antrenman-cantasi.jpg

Tek gözden oluşan ve askılarının ip olduğu yeni tarz çantalar, trend haline gelmiş ve oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Spor sırt çantası erkek modasında oldukça gözde olduğu bir dönemini yaşıyor. Diğer kol veya el çantası modellerine bakıldığında, sırt çantası modellerinin kesinlikle öne geçtiği söylenebilir. Hem spor yapıp hem de modayı takip eden ve tarz olmak isteyen beyler bu yeni moda çantalar ile şıklığın zirvesini yaşayacaktır. Seçeneklerin tümü tarzınıza kalmış olmakla birlikte, spor çantanızı ne şekilde kombinleyeceğiniz de oldukça önem arz etmektedir. Spor giyiminize en uygun her tür spor çantası sizin için şıklığı sağlayacaktır.

spor-sirt-cantasi-erkek.jpg

Benzer Yazilar

Bakımlı Bir Erkek Olmanın İpuçları

Editor

70’lerin Modası Saç Modelini Yeniden Yaşayın

Editor

Sakal Uzatma ve Bakımı İçin 5 Tüyo!

Editor

Deri Mont Nasıl Kombinlenmeli?

Erkek Tommy Hilfiger 2010 Sonbahar Kış

Erkek Moda

Yaz Aylarının En Çok Tercih Edilen Erkek Ayakkabı ve Terlikler

Erkek Moda