Image default
Erkek Moda

Erkekler İçin Spor Şık Giyinme Rehberi

Erkeklerin spor giyinebilme ve doğru tarzı yansıtabilme çoğunlukla kişileri oldukça fazla meşgul eden bir detay olmaktadır. Kendine ait bir spor tarz yaratabilmek çok kolay bir olay olmadığı gibi yanlış tercihler ile kötü sonuçlar doğurabilir. Markalar farklı modeller ile erkeklere özgü özel tasarımları görücüye çıkarırken bu kıyafetleri tercih edecekler ise spor kıyafetin bütünleyici şıklığını yansıtacağa benziyor. Erkek giyim tarzları kış ve yaz olarak farklı sportif giyim kombinleri sunarak modern çizgiler taşıyan bir hale gelmiştir.

erkek-giyim-spor-ve-sik.jpg

Spor Şıklık İçin Marka Seçimi:

Spor ve şık görünmek aslında doğru eşleştirmeler ile güzel sonuç veren bir durum, fakat insanlar genellikle ünlü markaları tercih ettikleri zaman daha şık olduklarına inandıkları için her zaman iyi bir spor giyinme elde edemeyebiliyorlar. Bu nedenle markalı giyim iyi giyim demek yerine doğru bütünlüğü sağlayarak kendine yakışanı seçmek en iyi cümle olacaktır. Unutmayın ki markları sergilemek yerine kıyafetinizin sizin ile nasıl uyumlu olduğunu göstermek en doğru seçim olacaktır.

Ne Tür Kombin Seçimi Doğrudur:

erkek-sik-giyim-kombinleri.jpg
Erkek spor giyim kombin önerileri vermek gerekirse eskiden tercih edilen fakat günümüzde tamamen demode diyebileceğimiz bir kombin seçimi tek renk giyimdir. Günümüzde bu tür seçimlerden kesinlikle kaçınmalısınız. Eskiden olduğu gibi ayakkabıdan tişörte kadar her şey aynı renk giyinmek çok itici bir görüntü oluşturmakta, bunun yerine üzerinizde ki tişört ile pantolonun farklı renklerde tercih etmek sizi daha modern göstereceği gibi ayakkabılarınızı da yine pantolondan uzak bir renk seçebilirsiniz. Yada açık renk bir gömlek giydiğiniz zaman mavi bir kot ve bunlar ile renkleri hiçbir şekilde benzemeyen bir ayakkabı seçilebilir.

Spor Giyim de Gençlerin Tercihi:

Genç erkek giyim tarzlarında artık tamamen birbiri ile ilişkili kombinler yerine farklı parçaların bir araya gelmesinden oluşan bütünlük arz etmeyen giyim tercihleri öne çıkmaktadır. Farklı kıyafetlerin bir bütünü oluşturması şeklinde de adlandırabileceğimiz bu kombimler de özgür bir giyim tarzı hakim olmaktadır. Bu nedenle rahat bir giyinme felsefesini yansıtarak gençlerin iç dünyası gün yüzüne çıkarabilmektedir.

Benzer Yazilar

Erkek Gömleklerinde Yakanın Önemi

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Kemer Kullanımı

Yeni Sezon Slim Fit Erkek Gömlek Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Estetik Müdahalelere Bakış

Ahmet DOĞDU

Beyaz İle Mavinin Mükemmel Uyumunu Kanıtlayan 7 Kombin

Erkeklerde Giyimine Kadınlar Kadar Özen Gösteriyor

Editor

Yorum Yaz