Image default
Erkek Moda

Erkekler İle Düğün Alışverişi Yapmak

Düğün tarihiniz yakınsa ve düğün alışverişi yapacak olan çiftler arasında yer alıyorsanız, erkeler ile çıkılan düğün alışverişlerinde dikkat etmeniz gereken konuları sizin için paylaşıyoruz. Erkekler ve düğün alışverişi arasında bir bağlantı kuracak olursanız, işinizin biraz zor olduğunu da hesaplamanız gerekir. Erkeklerle düğün alışverişi nasıl olur gelin hep birlikte görelim.

Erkekler İle Çıkılan Düğün Alışverişini Nasıl Kolaylaştırırsınız

Erkekler, genellikle kadınlarla alışverişe çıkmaktan sıkılan ve bir süre sonra ortamı terk etmek isteyen varlıklardır. Bu durumun düğün alışverişiniz esnasında da bu şekilde olmaması için yapmanız gereken bazı şeyler bulunmaktadır. Örneğin gelinliğe verdiğiniz önemi damatlığa da vermeniz gibi. Birçok kişi düğün esnasında sadece gelinliği önemsemektedir. Bu durumun değişmesi ve partnerinizin de alışverişten zevk alması için kendini değerli hissetmesi gerekmektedir. Bu yüzden gelinlik seçiminde göstermiş olduğunuz hassasiyeti, damatlık seçimi esnasında da göstermelisiniz. Fazla ve gereksiz şeylerle zaman kaybedip erkeğin erken sıkılmasına neden olmak yerine, onun ilgisini alışverişten uzak tutmayacak ve bu durumdan zevk almasını sağlayacak bazı özel şeyler yapabilirsiniz. Alışveriş arasına bir yemek ya da kahve molası ekleyerek, partnerinizin biraz rahatlamasını da sağlayabilirsiniz.

damatlik-secimi

Damatlık Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Damatlık ile ilgili gerçeklerden biri de gelinlik kadar fazla model barındırmadığıdır. Ya takım elbise ya da smokin seçeceğiniz aşikârdır. Ancak takım elbise ve smokinlerde birçok renk ve kesim seçeneği bulunmaktadır. Damatlık nasıl seçilir diyorsanız, öncelikle dar paça mı yoksa normal paça bir damatlık mı istediğinize karar vermelisiniz. Tabi burada fiziğiniz de oldukça önemlidir. Kilolu erkeklerin dar paça damatlıklar seçmemesi gerekmektedir. Normal kesime sahip olan bir takım elbise ya da damatlık, onları daha fit ve daha şık bir görünüme ulaştıracaktır. Düğünün yapılacağı mekan da damatlık seçiminde önemli olacaktır. Kır düğünü, kumsal düğünü, havuz başı düğün, otel düğünü ve daha birçok düğün seçeneği için farklı damatlık seçenekleri bulunmaktadır. Açık havada yapılacak olan düğünler için daha açık tonlarda ve daha rahat modeller uygun olacaktır. Otel ve düğün salonları gibi kapalı mekanlar için ise jilet gibi bir görüntü vermenizi sağlayan smokin ve koyu renk takım elbiseler daha uygundur. Zevkinize göre papyon ya da kravat tercihi yapabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Yakışıklı Erkekleri İle Ünlü 3 Ülke

Ahmet DOĞDU

Oduncu Gömleği Modası

Ahmet DOĞDU

Türkiye’de En Çok Beğenilen 5 Sonbahar Modası

Erkekler İle Sohbet Etmenin İncelikleri

Ahmet DOĞDU

2016 yazında erkekler ne giyecek?

Ahmet DOĞDU

Takım Elbise Ayakkabı Kombini

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz