Image default
FelsefErkek

Erkekler İlk Buluşmadan Sonra Neden Aramaz?

Erkekler adına olduğu kadar kadınlar için de ilk buluşma, bireylerin en çok önemsedikleri görüşmeler olarak bilinmektedir. Bu noktada ikili ilişkiler de belirleyici olan ilk buluşma da kadınlarda erkekler de görüşmenin iyi geçmesi adına kendilerine, kıyafetlerine ve uslüplarına son derece özen göstermektedirler. Kadınlar tarafından ilk görüşme sonrasında en çok merak edilen konulardan bir tanesi ise erkeklerin arayıp aramaması olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk buluşmadan sonra erkek aramıyorsa, çıkarılabilecek birbirinden farklı sonuç olduğu gibi kadınların bu noktada bazı unsurlara dikkat etmeleri, ilişkilerin sağlığı açısından son derece önemlidir.

erkekler-neden-aramaz.jpg

Taktik Oluşturmak İçin

Erkeklerin ilk buluşmadan sonra aramamalarındaki en büyük nedenlerden bir tanesi arasında yaptıkları taktikler gösterilmektedir. Genel olarak karşı taraftan hoşlansa bile bir erkek, ağırdan almak ve hoşlandığını belli etmemek adına taktik yaparak aramamaktadır. İlk buluşma adına erkeklerin taktiğini bilemeyen kadınlar ise beğenilmediğini ya da görüşmenin kötü geçtiğini düşünmekte ve mutsuz olabilmektedir. Elbette ki tüm erkeklerin böyle bir taktik uyguladığını söylemek doğru olmayacaktır. Ancak genel olarak ilk buluşma da iyi bir görüşme gerçekleştirip daha sonrasında ise bir süre aramayan erkeklerin taktik yaptığını belirtmek doğru olacaktır.

erkek-neden-aramaz.jpg

İlk Buluşma Olumlu Geçmediği İçin

İlk buluşmadan sonra erkeklerin aramamasının altında yatan bir diğer sebep ise elektrik alınamaması ya da olumsuz diğer faktörlerdir. Genel olarak bireyler ilk buluşmaya gelene kadar çok iyi ilerlemekte ancak ilk buluşma da herşey bireylerin istediği gibi gitmemektedir. Bu noktada ise erkekler aramamakta ve olumsuz olduğunu belirtmektedir.

erkek-neden-aramaz.jpg

Erkek ilk buluşma konusunda oldukça hassas olmak ile birlikte, karşısıdan beklediği enerjiyi göremediğinde durum olumsuz gelişebilmektedir. Bu noktada erkeklerin aramamasının altında yatan birbirinden farklı faktörlerin bulunduğunu söylemek doğru olacaktır.

Benzer Yazilar

Erkekleri Etkileyen Soyunma Sanatları

Ahmet DOĞDU

Eyvah! İş Arkadaşınızdan Hoşlanıyorsanız Ne Yapmalısınız?

Adam Gibi Kafa Kafaya Adam Kampı!

Editor

Eski Sevgiliyi Unutmak için Ne Yapmalı?

Ahmet DOĞDU

Kadınlara Seksi Gelen 7 Erkek Davranışı

Editor

Şiir Seven Erkekler 1-0 Önde

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz