Image default
FelsefErkek

Erkekler kadın için neler yapar?

Erkekler kadın için neler yapar?

Bir erkek sevdiği kadın için nelerden vazgeçer? Neler yapar? Erkekler duygularını çok rahat ifade edemezler ama sevdikleri kadın için birçok şeyden feragat edebilir neredeyse hayatlarını tamamen değiştirebilirler ama tabii sadece gerçekten sevdikleri kadınlar için. “Neymiş o yaptıkları şeyler?” diye söyleniyor olabilirsiniz. İşte erkeklerin kadınlar için yaptıkları şeyler

Bütün maaşlarını sevdikleri kadına bir yüzük alabilmek için harcayabilirler. Erkekler sevdikleri kadını mutlu etmek için bütün ay çalışıp kazandığı para ile gözlerini bile kırpmadan o beğendikleri yüzüğü kız arkadaşları için satın alırlar. Ay sonuna kadar işyerine yürüyerek gidip gelme pahasına olsa bile hiçbir şey onları yıldıramaz.

Adet dönemlerinizde ne kadar huysuz ve çekilmek olduğunuzu biliyor muydunuz? Adet öncesi 1 hafta stres, adet stresi ve adet sonrası stresinize ayın sadece 1 haftası normal davranacağınızı bilerek sabırla size katlanır ve sizi anlar. Ağlasanız da sızlasanız da o hep yanınızda olur.

Çalışma saatlerini sevdikleri kadına göre ayarlarlar. Sevdikleri kadınla rahatça görüşebilmek ve görüşebilecekleri saatlerde çalışmamak için diğer zamanlarını çalışarak geçirirler. Bu maddeyi sakın küçümsemeyin çünkü çalışma saatlerini başka birine bağlı olarak değiştirmek hiç de kolay değildir.

Size daha iyi görünebilmek için ellerinden geleni yaparlar. Spor, diyet hatta cilt bakımı. Bunlar her ne kadar erkeğin doğasına aykırı olsa da sevdiği kadına daha hoş görünebilmek için zorlanırlar ama yine de yaparlar. Daha güzel kokmak için sizin sevdiğiniz parfümü kullanırlar ve sizin hoşlandığınız gibi giyinirler.

Ve sonunda âşık oldukları kadın için adım adım her şeyden vazgeçerler. Hayatları boyunca futbol maçı izleme, pizza yeme, erkek erkeğe dışarıda bira içme ve özgürce yaşamaktan vazgeçip sevdikleri kadınla evlenir evinin reisi çocuklarının babası olurlar…

 

 

 

Benzer Yazilar

Esmer Kadınları Vazgeçilmez Kılan 7 Özelliği

Kusursuz Erkek Davranışları Nasıl Olmalı?

Ahmet DOĞDU

İş Yaşamında Bir Erkeğin Asla Unutmaması Gereken 10 Şey

Ahmet DOĞDU

Hayalimdeki “Sen”i Nasıl Anlarım Diyenlere…

Ahmet DOĞDU

Kadınları Etkilemek İçin 5 Önemli İpucu

Editor

Babalar Niçin Erkek Çocuk İster?

Editor

Yorum Yaz