Image default
Vajinalog + 18

Erkekler Kadınlara Cinsel Olarak Nasıl Yaklaşmalı?

Cinsellik, tarih boyunca en çok merak edilen ve en çok irdelenen konulardan biri olmakla beraber, özellikle genç neslin olumsuz etkilenmeden ve yozlaşmaya neden olmadan büyüyüp sağlıklı birer yetişkin olabilmeleri için, ayrıca aile kurumunun parçalanmamasını da sağlamak adına mahrem kabul edilmiştir. Alenen sergilenen cinsel tavırlar hoş karşılanmamaktadır.

Hem toplumsal ve hem de toplumu oluşturan bireyler nezdinde cinsel tavırlar sergilemek karşı cinse bir saldırı olarak görülmekte ve ayıplanmaktadır. Bir erkeğin isteği dışında bir kadına cinsel içerikli tavırlar sergilemesi cinsel taciz olarak adlandırılmaktadır. Bu tür sapkın davranışlar bozuk bir psikolojinin eseri olarak ortaya çıkmakta ve hem uygulayan ve hem de maruz kalan kimselerin dengesini bozucu etkilere neden olmaktadır.

 

Kadınlara Cinsel Yaklaşım Nasıl Olmalıdır?

Her şeyden evvel kadınla erkeğin arasında doğal bir çekim olmalıdır. Cinsel birliktelik öncesi küçük uyarıcılar her iki cinsi de uyarmaya başlar ve tahrik meydana gelir. Bu durum asla tek taraflı olmamalıdır. Karşı taraf rıza gösterse dahi bu bir cinsel zorlama olacaktır. Aslında cinsel hazzın bitmemesi ve uzu sürmesi istenirken bu tür durumlarda birden bire oldubittiye getirip hazzı yaşayıp geçmek durumu söz konusu olur. Uzun süreçte bu tür kısa süreli oldubittiler nedeniyle kadın orgazm hissi yaşayamadığı bir sekse zorlanmış ve erkekte erken boşalma veya iktidarsızlık sürecine hapsolabilir.

Birbirini şiddetli bir şekilde arzulamak esastır. Bu arzunun hareketlere ve dokunuşlara dönüşmesi karşılıklı hazzın en son şiddette yaşanmasını sağlayacaktır. Bu nedenle erkek, kendini hazır hissetmeyen bir bayanı o anın hissiyatlarıyla ikna edip birlikte olsa bile bu ilişki bir mastürbasyon kadar bile zevk vermeyecektir. Esas olan bedeni elde etmek değil, önce ruhu elde etmektir. Ruh elde edilince beden bambaşka tepkiler verir ve asıl zevk her iki taraf içinde bu noktadan itibaren başlar.

 

Benzer Yazilar

Hilal Cebeci Modeli

Ahmet DOĞDU

Cumartesi Güzelleri Vol1

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Mastürbasyon Teknikleri

Editor

Yatakta 10 Farklı Erkek Tipi

Ahmet DOĞDU

Seks Sırasında En Çok Tercih Edilen Pozisyonlar

Ahmet DOĞDU

10 Adımda Kız Tavlama Yolları

Editor

Yorum Yaz