Image default
FelsefErkek

Erkekler Kadınlarda Ne Arar?

Erkeklerin kadınlarda aradığı özelliklerin çok karmaşık olduğu düşünülse de aslında erkeklerin bir kadında aradığı özellikler gayet açıktır. Yapılan araştırmalar bunu en net şekilde ortaya koymaktadır. Çünkü uzmanlar bu konu üzerinde detaylı çalışmalar yapmış ve genel bir takım verileri ortaya koymuşlardır. Bu bakımdan erkeklerin kalp şifreleri çözülmek isteniyorsa dikkat edilmesi gereken birkaç husus belirlenmiştir.

erkekler-kadinlarda-cekicilik-ararlar.jpg

İlk İzlenim ve Çekicilik

İnsanlar hakkında ilk izlenimimiz dış görünüşleriyle başlamaktadır. Bu yüzden ilişkilerde de dış görünüş oldukça önemlidir. Bu sadece salt güzellik olarak algılanmamalıdır. Asıl önemli olan konu çekiciliktir. Pekala ortalama güzellikte olan bir bayan gayet çekici olabilmektedir. Kendinden emin ve bakımlı bayanlar oldukça çekici gözükmektedir. Yine bu konuyla bağlantılı olarak erkeklerin kadınlarda aradığı fiziksel özellikler açısından vücut yapısı da önemli bir konudur. İdeal vücut oranlarına sahip her kadın doğal olarak erkekler tarafından tercih edilecektir. Bu yüzden kadınların mümkün olduğunca vücutlarına dikkat etmeleri, fazla kilolu iseler bundan bir an önce kurtulmaları gerekmektedir. Diğer bir konu da tutkudur. Erkekler tutkulu bayanlara bayılırlar. Hayatın her alanına tutkuyu yansıtmış kadınlar, erkeklerin birçoğu için ideal kadındır.

erkekler-kadinlarda-sadiklik-ve-guveniilirlik-ister.jpg

Saygı ve Güven

Güven insanların en çok ihtiyaç duyduğu ve karşısındakinden beklediği bir olgudur. Özellikle de ilişkilerin ilk istenilen durumudur. Erkekler güven duyacağı kadın ararlar ve bulduklarında da kolay kolay bırakamazlar. Dürüstlük güvenin bir parçası olduğundan mutlaka dürüstlüğe dikkat etmek gereklidir ve özellikle evlenilecek kadın özellikleri deyince erkekler ilk olarak dürüstlük ve güven şartı ararlar. Her şeyde olduğu gibi kadın erkek ilişkilerinde de saygı olmazsa olmazlardandır. Bir erkek mutlaka kendisine saygı duyulmasını ister. Kendisine saygı duymayan hiçbir kadınla bir ilişki yaşamak istemez. Espri zekanın bir ürünüdür. Doğal olarak espriden anlayan her kadın erkekler için tercih edilme sebebi sayılacaktır. Çünkü içerisinde eğlence bulunan her şey insana keyif vermektedir.

erkekler-evlenmek-icin-nasil-kadin-ararlar.jpg

Benzer Yazilar

Kadınların Tahammül Edemediği Sekiz Erkek Davranışı

Editor

Erkeğin Oyuncağı : Araba

Ahmet DOĞDU

Erkeğe Hoşlandığını Nasıl Belli Edersin?

Unutulmaz Bir Seks İçin En Uygun 3 Mekan

İlk Buluşmada Onu Şaşırtmanın Yolları

Ahmet DOĞDU

Kıskanılmak istenen bayanların hazin sonu..

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz