Image default
Genel

ERKEKLER KADINLARIN NERESİNDEN HOŞLANIR

Her insanın zevki elbette başka başkadır. Ancak yapılan çalışmalar erkeklerin bayanlarda ilk bakışta hangi bölgelerine baktıklarını ortaya koyuyor. Birçok insan bambaşka şeyleri seksi bulabilir veya farklı zevkleri nedeniyle hoşlandıkları tipler farklı olabilir. Ancak tüm bu farklılıklar aşağıdaki beş madde de toparlandığında ortaya erkeklerin bayanlarda hoşlanıp baktıkları veya kaçamak bakışlarla dahi bakmadan edemedikleri noktaları ortaya koyuyor.

1. Gözler

Yapılan çalışmalarda erkeklerin kadınlarda ilk baktıkları noktanın gözler olduğunu ortaya koyuyor. Güzel bir yüzü anlamlandıran ve derinlik katan en çarpıcı alan gözler olarak karşımıza çıkıyor.

2.Saçlar

Bakımlı, olgun ve havalı saçlar… Hiç bir erkeğin bakmadan edemeyeceği bir tablo olarak ifade edilmekte. Erkeklerin kadınlarda gözlemlediği en kritik alanlarından birisi de elbetteki güzel saçlar.

3. Etkileyici Dudaklar

Etli, iri ve dolgun dudaklar da erkeklerin kadınlarda göz ucuyla dahi olsa bakmadan geçemeyecekleri bölgelerden bir tanesi. Abartıya kaçılmadan güzelce renklendirilmiş, doğal dudaklar tüm erkeklerin kadınlarda aradığı özel noktalardan bir tanesidir.

4.Fit Bir Vücut

Erkeklerin kadınlarda en çok baktığı bölgeler aslında genel vücut hatlarının kadınsılığını öne çıkaran fit bir yapıda olmalarıdır. Çok zayıf ya da çok şişman olmayan ancak giydiği tüm elbiselerde kadınsılığını öne çıkarabilen, vücuduna özen gösterip kadınlara özgü bölgelerin diri kalmasını sağlayan bayanlar erkeklerin bolca dikkatini çekerler ve güzel bir yüzle tamamlanan bu tablodan tüm erkeklerin hoşlanacağını da belirtmekte fayda var.

5.Bakımlı Eller ve Bacaklar

Pamuk gibi yumuşacık ve bakımlı eller ten rengi ne olursa olsun erkeklerin dikkatini çekecektir. Erkeklerin kadınlarda baktığı ve belki de en unutulan yerler aslında güzel eller ve bacaklardır. Uzun güzel bacaklara sahip bir kadın, birçok erkek tarafından en güzel ve seksi kadın olarak nitelendirilmektedir.

 

Benzer Yazilar

Erkeklerin Evlenmeden Önce Yapması Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Kadınları Etkileyen Kokular

Ahmet DOĞDU

BENİ SEVİP SEVMEDİĞİNİ NASIL ANLARIM?

Editor

Sigarayı Nasıl Bırakırsınız?

Ahmet DOĞDU

Kadınlara Söylenebilecek Romantik Sözler

Ahmet DOĞDU

Bir Kadını Mutlu Etmenin Yolları Nelerdir?

Editor

Yorum Yaz