Image default
Genel

Erkekler Kaşlarını Nasıl Almalılardır

Kadın veya erkek hepimizi yakından ilgilendiren bir konuda bakımlı olmaktır. Pek çok metropol erkeği veya kadını kişisel bakımına özen göstermektedir. Temiz olmak, düzenli olmak, giyilen kıyafetlere, yapılan saçlara rağmen, son dönemlerde de bu konudan ötürü gündemden düşmeyen bir başka bakım konusuda kaş alımıdır. Artık sadece kadınlar değil erkekler de kaşlarını aldırmaktadırlar.

Erkek-Kas-Aldirma

Bakışların en etkili silahı kaşlardan oluşmaktadır. Eğer yüz hatlarınızı yakından gösteren bir fotoğrafınız varsa hemen o fotoğraf üzerinde kaşlarınızı kapatın ve göreceksiniz ki kaşlarınız sizi siz yapan en önemli unsurdur. Bu nedenle kadın veya erkek olsun kaş şekli çok önemlidir. Bakımlı olmaya özen gösteren çoğu erkek kaşlarını aldırmaya başlamışken bu konuda birkaç önemli detayı sizlere de belirtmeliyiz. Genellikle kavisli veya şekilleri ile daha çok oynanan kadın kaşları gibi olmamalıdır bir erkeğin kaş yapısı.

Çok fazla kaşla oynamaması ve kaş yapısını bozmaması gereklidir bir erkeğin. Fazlalıkları alması yeterlidir. Eğer fazla şekil vermeye kalkar ise, oluşan görüntü hem kendisini hem de dışarıdan bakan kişileri rahatsız edebilecek konuma gelebilir. Aynı zamanda fazla kaşa sahip bir erkek ise yani gür kaşları varsa veya ortada birleşen bir kaş yapısı varsa, ortayı aldırtmalı ve hafifçe fazlalık olan kaşları toparlaması yeterlidir. Kadınlar gibi ince ve şekilli kaşlara sahip olmak yerine, düz ve düzenli kaşlara sahip olmak sert şekillere sahip olan erkek yüzüne daha çok uygundur.

Erkek-Kas-Bakimi

Eğer sizlerde erkekseniz ve kaşlarınıza özen gösteriyorsanız, bakımınızı yapmaktan hoşlanıyor ve bu nedenlerle de kaşlarınızı aldırtıyorsanız lütfen kaş yapınızı bozmadan, fazla inceltmeler yapmadan ve kesinlikle kaş şekline zarar vermeden sadece fazla olan ve görüntüyü bozan kaşlarınızı toparlatmak ile yetininiz.

 

Benzer Yazilar

Erkeklerdeki İlginç Fetişler

Ahmet DOĞDU

Erkekte Evlilik Korkusu

Ahmet DOĞDU

Telefonda Olmazsa Olmaz Aplikasyonlar

Editor

Erkekleri Oldukça Çekici Yapan Hareketler

Erkek Giyimde Yapılan Hatalar

Ahmet DOĞDU

Pembe Giyemem Diyen Erkekler Out

Yorum Yaz