Image default
FelsefErkek

Erkekler Kur Yaptığını Nasıl Belli Eder?

Kadın ve erkek cinsi neslinin devamı hep bir birliktelik içerisinde olmuştur. Bu birliktelik içinse iki cinste birbirinden etkilenmiştir. Erkeğin kur yapması kadınlara göre daha doğrudan olmuşlardır. Yani niyetlerini belli etmeyi gizleme ihtiyacı hissetmediklerinden zamanı geldiğinde açıkça ortaya koymuşlardır. Peki zamanının gelmesini beklemeden erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarız? İşte bir erkeğin sizden hoşlandığını anlama testi?

erkekler-hoslandigini-nasil-belli-eder

  1. Oturuş

Sizden hoşlanıp hoşlanmadığınız erkeğin olduğu ortama girmeden önceki oturuş şekli ve sizden sonraki oturuş şekli önemlidir. Eğer erkek siz ortama girdiğiniz anda daha dik ve güçlü bir oturuşa geçiyorsa size ilgi gösterdiği anlaşılabilir.

  1. Kıyafet

Normalde daha rahat ve salaş giyinen bir erkek sizinle görüşmeye şık ve düzgün bir giyimle geliyorsa kendinizi bazı şeylere hazırlamanızın vakti yakın olabilir.

  1. Göz Bebekleri

Göz bebekleri insan vücudundaki adrenalinin en net göstergesidir. Vücutta adrenalin seviyesi arttıkça gözbebekleri büyür. Bir insan kur yaptığı birisi ile karşılaştığında hiç şüphesiz adrenalin seviyesi artacaktır. Aydınlık bir ortamda erkeğin göz bebekleri size karşı hisleri ile ilgili önemli bilgiler verecektir. Aman dikkat aynı şey sizin göz bebekleriniz için de geçerli! Önemli not: Göz bebekleri karanlıkta da büyümektedir.

  1. Bakışlar

İnsanlar iletişim kurarken farklı bakış stilleri benimserler: resmi, ilgisiz vs. Bunlardan biri de flört bakışıdır. Şöyle ki; karşınızdaki erkek sizinle iletişim kurarken dudaklarınız ve göğüsleriniz arasındaki üçgen bölgeye bakıyorsa bu sizden hoşlandığını göstermektedir.

erkeklerin-beden dilleri

  1. Saçlar

Bir erkeğin sizi gördüğünde saçlarını düzelmesi ya da saçlarıyla oynaması sizinle ilgilendiğine işaret edebilir.

  1. Gülüş

Bir arkadaş ortamındasınız ve söz konusu erkekte orada. Eğlenceli bir muhabbet esnasında bir espri yapıldı ve herkes kahkahalara boğuldu. Bu sırada da o erkeğin size baktığını fark ettiyseniz ve bu tekrarlanıyorsa o erkeğin size karşı boş olmadığını söylemek mümkündür. Çünkü insanlar topluluk içerisinde gülerken ilgi duydukları kişinin ne yaptığını merak eder ve istemsiz olarak bakışları o  kişiye döner.

  1. Sosyal Medya

Bir erkekle birlikte yemektesiniz ya da kahve içiyorsunuz. Eğer sizinle olduğu sürece sosyal medyadan kopuyorsa bu da önemli bir işarettir. Tabi eğer erkek anti-sosyal medya değilse.

  1. İletişim

Yine bir erkek sizinle iletişim kurmak için bahaneler üretiyorsa bu da size aşık olabileceğini gösterebilir.

Ek olarak, eğer kot pantolon giyiyorsa ve baş parmağı cebinde dört parmağı dışarıdaysa bu da size kur yaptığı anlamı taşıyabilir.

Önemli Not: Bu maddelerden yalnızca birisi tek başına yeterli değildir. En az beş tanesini gözlemleyebiliyorsanız siz de o erkeğe gönlünüzü açabilirsiniz demektir.

Benzer Yazilar

Kadınların En Çok Söylediği Beyaz Yalanlar

Ahmet DOĞDU

İlişkiler ve Genellemeler

Ahmet DOĞDU

VIP Kadın Tavlama Satatı

Muhteşem Görünümlerinin Ardında Gizledikleri Dövüşçü Ünlü Kadınlar

Editor

Erkeğin kadınlardan bekledikleri

Ahmet DOĞDU

Kızlara sorduk: Aldatmanın sınırı nedir?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz