Image default
Erkek Sağlık

Erkekler Lazer Epilasyon Yaptırabilir mi?

Erkekler lazer epilasyon yaptırabilir mi sorunuza cevap olarak günümüzde epilasyon kullanımının erkekler arasında gittikçe artan bir epilasyon çeşidi olduğunu söyleyebiliriz. Lazer epilasyonun bu kadar ilgi görmesinin en önemli nedeni ise belli seans süreleri içinde istenmeyen tüylerinizden tamamıyla kurtulabilmenizdir. Bu seanslar genelde belli aralıklar verilerek yapılır ve bir seans, seans yapılan bölgeye de bağlı olarak ortalama yarım saat veya bir saat sürmektedir. Erkek lazer bölgeleri ise sırt, boyun, ense, elmacık kemiği, genital bölge, karın, koltuk altı, göğüs ve bel olarak sıralanabilir. Erkekler lazer epilasyon seçimlerinde genellikle elmacık kemiği ve sırt bölgelerini önde tutmaktadırlar. Yaptıracağınız en fazla 10 veya 12 seanslık bir epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden sonsuza kadar kurtulabilir, istediğiniz vücuda kavuşabilirsiniz. Zamanla epilasyon yapımına artan ilgiyle beraber, epilasyon alanında teknolojik olarak gelişme sağlanmış ve size daha iyi bir hizmet kalitesi sunabilmek için rahatınızı önde tutan ve kendinizi iyi hissetmenizi amaçlayan yeni yöntemler geliştirilmiştir.

Erkek Lazer Bölgeleri
Erkek Lazer Bölgeleri Nelerdir?

Lazer Epilasyon Kaç Seans Olmalıdır?

Epilasyon seansları kişinin bünyesine, epilasyon yapılan bölgenin boyutuna ve bölgenin özelliklerine göre değişim gösterebilmektedir. Epilasyon seansları büyük bölgeler için 10 veya 12 seans kadar sürebilirken küçük bölgeler için 5 ya da 6 seans epilasyon yeterli olacaktır.

Erkekler Lazer Epilasyon
Erkekler Lazer Epilasyon Tercihinde Hangi Bölgeleri Seçiyor?

Ten Renginiz Yaptıracağınız Lazer Epilasyon İçin Bir Engel Olabilir mi?

Hayır, ten renginiz yaptıracağınız epilasyon için herhangi bir engel olamaz. Seçilen doğru ve teninize uygun, teniniz ile uyum sağlayan epilasyon aletleri ile hiçbir ten rengi veya ten çeşidi epilasyonunuza engel teşkil etmez. Teninizin rengine ve çeşidine uygun epilasyon teknolojileri ile istenmeyen tüylerinizden en fazla 12 seansta kurtulup istediğiniz hijyene ve rahatlığa ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Erkeklerde Ter Kokusu Problemi

Ahmet DOĞDU

En seksi kalori yakma yöntemleri!

Ahmet DOĞDU

Sperm Nedir ve Sperm Sayısı

Ahmet DOĞDU

Tıraş için En Doğru 5 Adım

Ahmet DOĞDU

Yazın Saç Bakımınız İçin Gerekenler

Editor

Saç Dökülmesinin Evreleri

Ahmet DOĞDU