Image default
FelsefErkek

Erkekler Neden Aldatır?

Erkekler sürekli aldatma eğilimi olan varlıklardır. Sürekli bir  arayış içindedirler. Gözleri dursa akılları durmaz. Çok açıklıkla söyleyebilirim ki aldatmayan erkek yoktur. Ama ne kadarı yakalanır. ne kadarı itiraf eder bilmiyorum. Bİr de önemli bir ayrıntı erkeklerde aldatma kelimesine yüklediği anlam ile kadınların aldatma kelimesine yükledikleri anlamlar çok farklıdır. Bu yazıda kadın gözüyle aldatılma kelimesini kullanacağız, Kelimeler uzadıkça yazdıklarımı daha iyi anlayacaksınız.

Erkekler nasıl aldatır, erkekler her an her pozizyon da kafaları farklı çalışmaktadır. Örneğin bir restauranta gittiniz. Erkek oturduğu yerden ilk önce bir masa da yanında erkek olmadan bir kadın oturuyor mu, masaya bakacak garson bayan mı , erkek mi (bu bir sonraki restaurant tercihinde  o restauranta gidilmesi için) bu bilgilerin ve oturma konumlarının erkek için çokönemi vardır. Siz partneriniz ile oturuken bazen sizidinlemediği anı yakaladığınızda eminolun ki akıldan geçenler bu anlatıklarımdır.

Erkekler nasıl aldatır, kimseyi arkadaşı gözüyle görmez. Hatırlarmısınız bilmiyorum bir içecek reklamı vardı. Reklamın ana teması ‘acımasız gerçekler’ di. Yani bir erkek iş çevresinde, arkadaş çevresinde bekar eşi olmayan bir bayan gördün mü, ona yaklaşsa bile bu yaklaşmanın altında kesinlikle bir plan mutlaka bir flört söz konusudur.

Erkekler nasıl aldatır, aldatır aldatmasına ama olayın birde diğer yüzü var. Bu ilişkiler de bir erkek, birde kadın tarafı var. Tek taraflı olmuyor. Yani erkek her daim hazır. Karşısındaki bir kadından bir ışık aldığı veya hissetiği anda kendini tutan taraf olmamaktadır. Bir atasözü vardır ‘dişi köpek kuyruk sallamadan erkek köpek gelmez’  aldatılmak istemeyen kadın erkeğinin çevresine bakması ve kontol altına alması lazım.

Birde erkeklerin aldatması için en önemli nedenlerden biri, erkelerin evlerin de eksik yaşadıkları. Kendini dinleyip müdahele etmeyen bir bayan, geceleri her istediğinde kendisi ile beraber cinsel ilişkiye girmek. Cinsel olarak aldatmaların çoğu kadınların oral seks yaşamamaları, gece yatakta sürekli misyoner pozisyonunda parterine farklı zevkler yaşatmamasıdır. Herşeyi  evinde dolu dolu yaşayan erkeler her ne kadar aldatmaya proglanmış olsada bu düşünceyi haraketi geçirmeyi arka plana atacaktır.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Kadınlara Sormadan Edemediği Sorular

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Hobiler

Ahmet DOĞDU

Evliliği Boşanma Girdabından Kurtarmanın Yolları

Editor

Aşıkların Yaptıkları Sık Hatalar

Editor

Aşka Olan İnancını Kaybeden Erkekler

Ahmet DOĞDU

Şiir Yazan Erkekler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Ahmet DOĞDU