Image default
FelsefErkek

Erkekler Neden Cinselliğe Daha Düşkün ?

Öncelikle cinsiyetlerin ağır basan ve toplumun bilinç altlarına yerleşen olgularına göre ayıralım. Yaratışları gereği; avlayan, koruyup kollayan, yemeğin ham malzemesini getiren ve gücü temsil eden taraftır erkek. Kadın ise; daha nazik ama zeki çekip çeviren, düzelten ve güzelleştiren, erkeğine hizmet edendir. Erkeğin doğasındaki güç faktörü ve kadındaki incelik ayrılmaz bir bütündür.

cinsellige-duskun-erkekler

Erkekler sürekli cinsellik mi düşünür? Yine yaratılışları gereği erkekte şehvet bir iken kadında yedi faktördür. Ve seksten alınan keyif erkekte bir iken kadında ondur. Peki neden kadın daha baskın iken erkek hep isteyen taraftır. Erkeğin gücünün sevgiye ve zevke dönüştüğü yer ise kadının yanıdır. Erkek ya iyi dövüşmelidir ya iyi sevişmelidir. Kavramı da ilk günden itibaren bilinç altımızda mevcuttur.

Erkekler Neden Cinselliğe Kadınlardan Daha Düşkün ?

Erkek kadınının onu sarıp sarmaladığı ve yönetebildiği kadar seksi düşünür. Yani erkekler neden cinselliğe düşkün diye sorarsak yanıtımız hiç şüphesiz yanında onun ruhunu okşayan bir kadının varlığı yoksa eğer partneri erkeğin seks ihtiyacını karşılamıyorsa evet erkek sürekli cinsellik düşünür.

erkekler-cinsellige-neden-duskun

Peki erkekler cinselliğe neden düşkün bu konuyu da şöyle ele alalım; her kadının farklı düşündüğü gibi her erkekte farklı düşünür. Kimi zaman cinsellik bir erkek için sahipleniş olabilir. Sizi çok seven bir erkek sizinle cinsellik düşünür.

Bu erkekler ne sıklıkla cinsellik düşünür diye soracak olursak bu değişken bir durumdur. Kimi zaman erkekler günün her saatinde seks düşünürken kimi zaman akıllarına bile gelmeyebilir. Bu yine yaşadığı cinsel ilişkilerden aldıkları doyuma bağlıdır. Cinsellik düşünen bir erkek nasıl davranır bir erkeğin cinsellik düşündüğünü nasıl anlarız? Bunu anlamak gayet kolaydır. Erkekler saklamayı tercih etmez. Bir erkek cinsellik düşünüyorsa bunu rahatlıkla dile getirebilir. Genellikle vücut dillerini kadınlara nazaran daha az kullanırlar. Direk teklif etmeyi seçerler. Fakat bunu söyleyemeyen erkekler ise genelde gözleriyle anlatmayı tercih ederler. Konuştuğunuz zaman gözler istemsiz bir şekilde dudaklarınıza yoğunlaşmış olabilir. Veya olduğu ses tonundan daha kısık ses tonuyla iletişim kuruyorsa büyük ihtimal sizinle beraber olmak istiyordur.

Benzer Yazilar

Erkekleri Etkileyen Soyunma Sanatları

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Kumar Alışkanlığı ve Nedenleri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde İşsizliğin Yol Açtığı Sorunlar

Ahmet DOĞDU

Erkekler Özel Günleri Neden Hatırlamaz

Ahmet DOĞDU

Kız Gibi Pazarlık Edin

Ahmet DOĞDU

İnternet Aşkları Gerçek mi?

Yorum Yaz