Image default
FelsefErkek

Erkekler Neden Reddeder?

Erkekler De Reddeder?

Toplumumuz da öyle bir kanı oluşturulmuş ki redden sadece bayanlarmış gibi ama öyle bir durumsöz konusu değil, erkeklerde kadaınlar kadar red ediyorlar. Sadece toplumumuzda bayanlar herşeyi derinden ve gizliden yürütüğü için sonucu olumsuz olduğunda sonucu bilen sadece kendisi oluyor.

Erkeklerin reddetme nedenleri, değişiklik gösterir kimi zaman kadında itici gelen özellik kimi zaman hayatında birisinin olması ya da  hedefinde başka bir kızın olması, inanın her erkek hayatında en azından 1 -2 defa red etmiştir.

Erkekler bütün bayanları seks objesi olarak görürler. Ve birşekilde isteklerine uğraşırlar. Erkekler ilk seferinde bir şekilde red etmeden gidebildikleri noktaya kadar giderler, sonrasın da birgün geçirdikten sonrasında red etme yoluna giderler. Bu aşamaya gelen ilişki de hiç de nazik olmayacak şekil de ayrılmayolunu tercih ederler. İlk gece de herşeyi elde etmeye çalışan insandan eser kalmaz ilk gece de kadın ne kadar ileri gitmiş ise bunu koz olarak kullanarak onun ne kadar basit bir kadın olduğundan başlayıp. Sanki her kadının ilk ilşkisi kendisi olmak zorundaymış gibi bütün ağır itamlar da bulunurlar. Bunlar tek gecelik bir ilşkide Erkeklerin reddetme nedenleri ‘dir.

Erkek aslında kolay kolay red etmez. Ama hoşlandığı kız ona yaklaşan kızın arkadaşı ise o zaman işler değişir. Aslında normal bir zaman da red etmeyeceği kızı sadece onun arkadaşına yanaşmak için direk değil de sancılı bir şekilde red eder. Buluşur muhabbetler eder, yemeğe çıkar kızdan gelecek teklifi beklemeden kendisi kızın arkadaşını beğendiğini kıza söyler direk red etmemiş olur hem de kendi amacı için durumu kendi lehine çevirmiş olur.

Birde erkeklerin yeni girdiği bir ortam da evli veya ilişkisi olduğunu kesinlikle söylemez. Bunun dışın eğer birisi vasıtası ile tanışsanız bile bu araya girenler bile erkeğin bir birlikteliği olduğunu size söylemezler. Herşey son noktaya kadar yolunda gider sadece beğenilmesi yeterlidir. Herşey tamam olsa bile son noktada erkekler red eder.

Bunun dışında çok daha basit  Erkeklerin reddetme nedenleri de vardır. Bunlar sigara içmesi, kıllı olması, çok ter kokuyor olması, kendine bakmaması gibi basit nedenleri de olabilir.

 

Benzer Yazilar

Yeni Ayrılan Çiftlere 4 Tavsiye

Ahmet DOĞDU

Çapkın Erkek Kendini Nasıl Ele Verir?

Ahmet DOĞDU

Aşka Olan İnancını Kaybeden Erkekler

Ahmet DOĞDU

Jiletle Tıraş Olmanın Cildinize Faydaları

Ahmet DOĞDU

Hoşlandığını Belli Etmenin Yolları

Ahmet DOĞDU

Erkeğin Beden Dili Şifreleri

Ahmet DOĞDU