Image default
Vajinalog + 18

Erkekler Orgazm Taklidini Anlar Mı?

Eğer bir erkek sadece kendi zevkine konsantre oluyor ve kadın vücudunun tanımıyorsa,  orgazm taklidi nedir bilmiyorsa,  birlikte olduğu kadının orgazm taklidi yaptığını anlaması mümkün değildir. Bu tip durumlarda bir de prezervatif kullanılıyorsa,  kadın istediği takdirde vajina kaslarının kontrolünü  sağlayarak partnerini vajinal kasılmalarla kandırabilir.

Bu konudaki en önemli sorun kadının orgazmı için erkek ne yapmalı olmalıdır. Bu sorun çözülemedi taktirde partnerlerin sağlıklı bir cinsel ilişki içerisinde olması mümkün olamaz.  Eğer bir erkek kadının nasıl mutlu olacağını bilmiyorsa mutlaka araştırma yapmalı  ve partneriyle konuşmalıdır.  şeffaf olmayan bir ilişkinin devam etmesi mümkün olmayacaktır.

erkeklerde-cinsel-istek

Peki Neyden Kaynaklanıyor?

Kadının orgazm taklidi yapması erkeğin kadını orgazma ulaştırma yolları konusunda başarısız olmasından kaynaklanabilir. Hiçbir kadın sürekli taklit yaparak hayatını geçirmek istemeyeceği için partnerler birbirlerini iyi tanımalıdırlar.

Eğer erkek partnerini iyi tanıyorsa ya da cinsel açıdan çok deneyimli ise onun taklit yapıp yapmadığını anlama olasılığı yüksektir. Kadınların da her ilişkide orgazm olmamanın normal olduğunu bilip,  O anki sevişmeden zevk almaya odaklanmaları daha doğru olacaktır.  Eğer bu bilinirse taklit yapmaya ihtiyaç da kalmaz.

Eğer kadın partnerini kırmaktan yada üzmekten korktuğu için orgazm taklidi yapmaya ihtiyaç duyuyor ise partneriyle bu konuyu konuşmak ve uygun bir davranış planı geliştirmek iki tarafında yararına olacaktır.  Eğer sevişme bir an önce bitsin diye taklit yapılıyorsa, bu ilişkide mutlaka sağlıksız giden bir durum olduğunu gösterir.  Gerekirse uzmanlardan destek alınarak problem kolayca çözülebilir.

erkekler-yatakta-ne-ister

Çözümü Ne Olabilir?

Kadınların sürekli cinsel birleşme esnasında orgazm olmaya konsantre olması orgazm olamamalarının en büyük sebeplerinden bir tanesidir. Orgazm olmaya çalışmak yerine andan keyif almak en doğru yaklaşım olacaktır. Ayrıca cinsel birliktelik esnasında sürekli düşüncelere odaklanmak da bedenin zevk almasını engelleyebilir.

Erkekler mutlaka sevişme sırasında klitorisi yeterince uyarmalı ve  eğer partnerinin taklit yaptığından şüpheleniyor ise ona, açıkça orgazm olup olmadığını sormalıdırlar. Karşılıklı olarak partnerlerin birbirlerinin zevk aldığı bölgeleri bilmese iki tarafında mutluluğunu sağlayacaktır.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Cinsel İstekleri Ne Zaman Artar?

Ahmet DOĞDU

Cinsel İlişki Spor Sayılır Mı?

Editor

10 Adımda Kız Tavlama Yolları

Editor

Erkeklerde Ortalama Boşalma Süresi Ne Kadardır?

Ahmet DOĞDU

FITNESS MODEL JULIA GILAS

Ahmet DOĞDU

Seks Oyuncaklarını Hayatına Sokmanın 5 Yolu

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz