15.8 C
Istanbul, TR
Salı, Nis 23, 2019
Vajinalog + 18

Erkekler Seks Yaptıktan Sonra Ne Düşünüyor?

Erkekler seks yaptıkları kadınların ardından hemen ilk anda performansını içinden geçirmektedir. Bunun arkasından partnerini mutlu edip etmediği, karnının acıkıp acıkmadığı, bir an önce uyumak ve benzeri birçok şeyi ilk anda düşünmektedir.

Uyumayı Düşünür

Erkeklerin neredeyse büyük bir çoğunluğu seksten sonra erkek seksten sonra ne düşünür deliksiz bir uyku çekmeyi istiyor. Kadınsa seksten sonra erkeğinin dzi dibine yatarak saçlarının okşanmasını ve kendisine romantik cümleler, şiirler fısıldanmasını bekliyor.

Performansını Merak Ediyor

Seks yapan erkeklerin yine birçoğu seks esnasındaki performanslarını da merak ediyor. Bu açıdan değerlendirildiği zaman erkek performansının seks yaptığında ne kadar düzeyde olduğunu partnerine sormak istiyor.

Midesini Düşünüyor

Yine erkeklerin büyük bir bölümü midesini düşünmektedir. Seksten sonra erkekler atıştıracak bir şeyler bulmak için hemen kendini dolaba atmaktadır. Bunun yanı sıra kadınlarsa sürekli bir şeyler sormakta ve seksten sonra eşiyle yaşadığı mutluluk yüzüne sirayet etmektedir.

Çekip Gitmek İstiyor

Birçok erkek hayat kadınlarıyla yatıyor. Bu durumda performansı her ne olursa olsun bir an önce bulunduğu ortamdan uzaklaşmak ve ihtiyacını karşıladıktan hemen sonra o ortamdan uzaklaşmak istiyor. Hatta bunu seks esnasında dahi düşünen birçok erkek var.

Sessizlik İstiyor

Kadınların çenesi sadece normal zamanlarda değil seksten sonra erkek psikolojisi  çalışmaktadır. Bu sessizliği bozmak için adeta canhıraş çalışan kadının da susmasını ve sessizliği isteyerek daha sonra da deliksiz bir uyku aramaktadır. Bu da erkeklerin sıklıkla merak ettikleri bir konu olmaya devam eder.

Pişmanlık Hissediyor

Erkekler zaman zaman mastürbasyondan sonra pişmanlık hissine kapılır. Suçluluk duygusunun gelişmesine yol açan bu belirti bazı duygusal erkeklerde bire bir ilişkiler sonrasında da yine açığa çıkmaktadır. Pişmanlık hissi de yine bir anlık gerçekleşen durumlar arasında gelmektedir.

Benzer Yazilar

Bir Ön Sevişme Savaşı; Tek El ve Kopça

Editor

Erkekler De Çoklu Orgazm Olabiliyormuş

Nelly Furtado

Ahmet DOĞDU

Cinsellik İhtiyaç Mıdır?

Editor

Halloween Cadılar Bayramı Güzelleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler Yatakta Nasıl Bir İlgi Bekler

Editor