Image default
Vajinalog + 18

Erkekler Sevişirken Akıllarından Ne Geçiyor?

Araştırmalar gösteriyor ki erkeklerin %56 lık kısmı sevişirken başka şeyleri düşünüyor. Bunun altında yatan nedenlerden bazıları ise stres ve geç boşalma isteği olarak nitelendirilmiş. Özellikle yapılan araştırmalar gösteriyor ki İskandinav ülkelerindeki erkeklerin çoğu ilişki sırasında partnerinin yüzünü görmek istemiyor.

erkekler-sevisirken-ne-dusunur.jpg

1) Zamanı Nasıl Uzatırım?

Araştırmalara göre çoğu erkek penis boyutundan sonra en çok ilişki süresini uzatmaya odaklanıyor. Bu da ilişki sırasında en çok düşünülen şeylerin başında geliyor. Özellikle çoğu erkek boyutundan şikayetçi oldukları organlarının açığını ilişki süresini uzatarak kapatabileceklerini düşünüyor.

2) Partnerini Çirkin Hayal Et

Yine araştırmalar gösteriyor ki erkeklerin büyük çoğunluğu ilişki sırasında süreyi uzatmak adına partnerini çirkin ve pis olarak hayal ederek ilişki süresini uzatmaya çalışıyor.Bunu sağlıklı bulmayan uzmanlara göre çoğu araştırma ilginç bir şekilde erkeklerin bu yönteminin ilişki sürelerinde uzamaya gittiğini gösteriyor.

erkekler-sevisirken-ne-dusunuyor.gif

3) Partnerim Ne Kadar Mutlu?

Başka bir araştırmaya göre çoğu erkek ilişki sırasında partnerinin mutlu mu yoksa mutsuz mu olduğunu düşünüyor. Bu düşüncenin altında büyük oranda organlarının büyüklük ölçüsünün oluşturduğu kaygı yatıyor. Özellikle,çoğu araştırma işaret ediyor ki çoğu erkek ilişki sırasında ‘’Ya partnerim rol yapıyorsa!?’’ veya ‘’Ya partnerim mutsuzsa!?’’ diye düşünmeden ilişkiyi tamamlayamıyor. Özellikle çoğu erkeğin ilişki yaşantılarında bu soru ile ilişkilerini mahvettikleri uzmanlar tarafından kanıtlanmış durumda.

cinsellik-ile-ilgili-dogru-bilinen-yanlislar.jpg

4) Para!Para!Para!

Bu madde daha çok cemiyet hayatının önde gelen isimlerinde analiz edilmiş durumda. Çoğu firma CEO su ve üst düzey çalışanı cinsel ilişki sırasında iş planlarını, kariyerlerini ve kazançlarını gözden geçiriyor. Bir diğer yandan özellikle ilişki yaşantılarına renk katmak isteyen çalışanların, üst düzeyleri ile ofiste yaşadıkları birlikteliklerde bir yandan mevcut verileri de gözden geçirdikleri biliniyor. Bu noktada özellikle çoğu erkek yönetici bu formülü ilişki süresini uzatmak adına kullandığını da uzmanlara belirtmiş.

Benzer Yazilar

Cinsel İlişkide Fit Performans Nasıl Yakalanır?

Ahmet DOĞDU

ATEŞLİ BİR GECE İÇİN BUNLARI UYGULAYIN

Editor

Cinsel Hayatınızı Renklendirmeniz için 4 Öneri

Erkekler’de Bazı Nedenlerden Dolayı Cinsellikten Soğuyabilir.

Editor

Dünyanın Seçilmiş En Seksi 7 Kadını

Editor

Erkekler İçin Afrodizyak Etkili 3 Yiyecek

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz