17.7 C
Istanbul, TR
Pazar, Nis 21, 2019
Sağlıklı Cinsellik için 10 Öneri
Vajinalog + 18

Erkekler Sevişirken Akıllarından Ne Geçiyor?

Araştırmalar gösteriyor ki erkeklerin %56 lık kısmı sevişirken başka şeyleri düşünüyor. Bunun altında yatan nedenlerden bazıları ise stres ve geç boşalma isteği olarak nitelendirilmiş. Özellikle yapılan araştırmalar gösteriyor ki İskandinav ülkelerindeki erkeklerin çoğu ilişki sırasında partnerinin yüzünü görmek istemiyor.

erkekler-sevisirken-ne-dusunur.jpg

1) Zamanı Nasıl Uzatırım?

Araştırmalara göre çoğu erkek penis boyutundan sonra en çok ilişki süresini uzatmaya odaklanıyor. Bu da ilişki sırasında en çok düşünülen şeylerin başında geliyor. Özellikle çoğu erkek boyutundan şikayetçi oldukları organlarının açığını ilişki süresini uzatarak kapatabileceklerini düşünüyor.

2) Partnerini Çirkin Hayal Et

Yine araştırmalar gösteriyor ki erkeklerin büyük çoğunluğu ilişki sırasında süreyi uzatmak adına partnerini çirkin ve pis olarak hayal ederek ilişki süresini uzatmaya çalışıyor.Bunu sağlıklı bulmayan uzmanlara göre çoğu araştırma ilginç bir şekilde erkeklerin bu yönteminin ilişki sürelerinde uzamaya gittiğini gösteriyor.

erkekler-sevisirken-ne-dusunuyor.gif

3) Partnerim Ne Kadar Mutlu?

Başka bir araştırmaya göre çoğu erkek ilişki sırasında partnerinin mutlu mu yoksa mutsuz mu olduğunu düşünüyor. Bu düşüncenin altında büyük oranda organlarının büyüklük ölçüsünün oluşturduğu kaygı yatıyor. Özellikle,çoğu araştırma işaret ediyor ki çoğu erkek ilişki sırasında ‘’Ya partnerim rol yapıyorsa!?’’ veya ‘’Ya partnerim mutsuzsa!?’’ diye düşünmeden ilişkiyi tamamlayamıyor. Özellikle çoğu erkeğin ilişki yaşantılarında bu soru ile ilişkilerini mahvettikleri uzmanlar tarafından kanıtlanmış durumda.

cinsellik-ile-ilgili-dogru-bilinen-yanlislar.jpg

4) Para!Para!Para!

Bu madde daha çok cemiyet hayatının önde gelen isimlerinde analiz edilmiş durumda. Çoğu firma CEO su ve üst düzey çalışanı cinsel ilişki sırasında iş planlarını, kariyerlerini ve kazançlarını gözden geçiriyor. Bir diğer yandan özellikle ilişki yaşantılarına renk katmak isteyen çalışanların, üst düzeyleri ile ofiste yaşadıkları birlikteliklerde bir yandan mevcut verileri de gözden geçirdikleri biliniyor. Bu noktada özellikle çoğu erkek yönetici bu formülü ilişki süresini uzatmak adına kullandığını da uzmanlara belirtmiş.

Benzer Yazilar

Sertleşme Sorunun Çözümü Var Mı?

Editor

Cinsellik İhtiyaç Mıdır?

Editor

Seks Sırasında En Çok Tercih Edilen Pozisyonlar

Editor

Pirelli Takvimi 50. Yıla Özel

Ahmet DOĞDU

Kelly Brook’un 2013 Takvimi

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Ve Erkekler En Çok Hangi Saatlerde Sevişiyor

Editor