Image default
Vajinalog + 18

Erkekler Sevişirken Ne İster?

Yazıya başlamadan önce size şunu söyleyebiliriz. Erkekleri tahrik eden davranışlar aslında farklılıktır. Kalabalıkta yapamayacağınız hareketler, giyemeyeceğiniz kıyafetler ve asla kimsenin duymaması gereken cümleler bunun genel tanımıdır.

Olaya farklı bir açıdan bakarsak, kıskanç Türk erkeğinin, dışarda sizi kıskanıp yapmanızı istemediği ne varsa yalnızken yaparsanız partnerinizi o kadar çok mutlu edersiniz. Ani ve beklenmedik ve erojen bölgeye bir dokunuş, kulağına fısıldanan beklenmedik bir kelime, eve geldiğinde giydiğiniz (belki uzun eteğinizin belini katlayarak) etek onu tahrik etmeye yetecektir. Dokunuşunuza göre erkeklerin hassas noktaları bildiğinizden fazla olduğunu göreceksiniz..

erkeklerin-hassas-noktalari

Tabii ki bunları yaparken bunun sadece ona özel olduğunu hissettirip, onun için hazırlandığınızı hissetmesini ve görmesini sağlamanız gerekiyor. Seks güdülerini fişekleyecek en önemli tetikleyicilerden biri olan güzel bir parfüm de olayın olmazsa olmazıdır.

Kadınların bu tip ateşleyicileri bulmaları için çok uğraşmalarına gerek yok. Dolabınızı açıp elbiselerinizi, çoraplarınızı, eteklerinizi, gömleklerinizi biraz kurcalamanız yeterli. Türk erkekleri bu yönden o kadar alçakgönüllüdür ki, evde yalnızken durduk yerde giyeceğiniz mini etek ona gerekli libidoyu zahmetsizce ve çok çabuk bir şekilde verecektir. Unutmayın, başarılı saldırının (!) önemli şartlarından biri “sürpriz” olmasıdır.

Misafir olarak gittiğiniz evde, kalabalık yenilen yemek masasında ya da toplu ulaşım taşıtlarında ve onunla sevişmek istediğinizi belirten bir bakış, aklınıza devamlı pompalanan kırbaç, deri etek, bilmem ne kreminden çok daha fazla uyarıcı olacaktır.

erkekler-yatakta-ne-ister

Erkekler sekste ne ister diye düşünüyorsanız seks hayatınızı heyecanlandırmak için, İnternette, internet yokken iç çamaşırı dükkanlarında sayısız iç çamaşırları, erotik malzeme satan dükkanlarda sınırsız çeşitte araç bulabilirsiniz. Peki bunların hepsine ihtiyacınız var mı? Ceviz kabuğu görünümünde bir pakette prezervatif cinsel hayatınızı ne kadar etkileyebilir?

Tüketim toplumunu baş tazı eden kapitalizm bizlere nasıl ve hangi kıyafetlerle dokunacağımızı öğretme cesaretini nereden bulabiliyor?

Zaten içgüdüleriniz sayesinde sahip olduğunuz, tarihte etek yokken kullandığınız flört yöntemleri varken bir üst seviyeye geçmeye gerek var mı? Önyargılı ya da kesin yargılarla fikir belirtme taraftarı değiliz. Tabi ki bunları satın almak, kullanmak isteyenler olabilir.

Benzer Yazilar

Yaz Aşkınızı Bulmaya Hazır Mısınız?

Editor

Erken Boşalma Sorununu Önlemenin 5 Yolu

Ahmet DOĞDU

Cumartesi Güzelleri Vol1

Ahmet DOĞDU

En İyi Seks Hangi Yaşta Yapılır

Ahmet DOĞDU

Kadınların Sevdiği Oral Seks Teknikleri

Editor

Cinsel Anti-Aging Uygulaması ile Partnerleriniz Sizden Kopamıyor

Editor

Yorum Yaz