Image default
Erkek Moda

Erkekler Soğuklara Rağmen Fark Yaratarak Nasıl Giyinmeli?

Kış mevsiminin gelişi ile kadınlar kadar erkekler de nasıl giyinmeleri konusunda dikkat etmekteler. Hem kış ayının soğuğundan korunmak hem de şık görünmek elbette zor. Özellikle giyimine özen gösteren ve çalışan erkekler bu hususta oldukça dikkat etmekteler.

2019 erkek kış modası birçok dış giyim alternatifi sunmakta. Özellikle 90’lı yıllara bir dönüş yapan büyük markalar beraberinde siyah rengin hakimiyetini kumaşlara ekliyor. Kış aylarında siyah giymeyi tercih etmeseniz de bere, atkı, eldiven ve ayakkabılarınızı canlı renkleri kullanarak kombinlerinizi tamamlayabilir siyah rengin asaletine hareket kazandırabilirsiniz.

2019 Erkek Kış Modası Nasıl Olacak?                                                                              

Siyah rengi tercih etmeyenler kahvenin sıcak tonlarını da tercih edebilirler. Erkek giyiminde 2019 kış modasına uyum sağlamak istiyorsanız, matrix tip derilerin tekrar hayatınıza girmesine izin verebilirsiniz. Özellikle uzun ve iddialı renklerle kullandığınızda fazlası ile dikkat çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra itfaiye ceketleri de bu yılın trendleri arasında. Soğuklardan korumasının yanı sıra ortamda farklı görüneceğiniz kesin.

Kumaş ceketim üzerime otursun, omuzlarım ortaya çıksın ve dar kumaş ceket modasına veda etmenin zamanı geldi. Sıkı şekilde modayı takip edenlerdenseniz, XXL omuzlu ceketler yılın en dikkat çeken modelleri olacak. Büyük alayım seneye de giyerim edasında bu sene bol ve büyük beden kıyafetler ön plana çıkıyor. Kendisine iki beden büyük ceket giyen birini görürseniz şaşırmayın.

2019 Kış Giyiminde Fark Yaratmak İsteyen Erkekler Öneriler

2019 kışın giyimde fark yaratan erkeklerin tercihi illaki 90’lı yıllara dayanıyor. Her sezonun olmazsa olmazı bu yılların takım eşofmanları, büyük spor ayakkabılar, ekose kumaşlar ve balıkçı şapkalarını raflarda göreceğinize emin olun. Ciddi bir şekilde fark yaratmak isteyenlerdenseniz bu akıma ayak uydurabilirsiniz.

Ben ciddi bir iş adamıyım bu şekilde giyinemem diyorsanız da sezonun modası olan renkleri kullanabilir, kombinlerinizi değişebilirsiniz. Örneğin; siyah modasına uyum sağlayarak kumaş takım elbiselerinizi toprak renginin en canlı tonlarında aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Ya da siyah kumaş takımlarınızın üzerine matrix akımına uyarak can alıcı bir renkle kombinleye bilirsiniz. Böylelikle hem modaya ayak uydurabilir hem de çizginizden çıkmamış olursunuz.  böylece çevrenizdeki kişiler modayı takip ettiğinizi ve farklı giyinmeyi sevdiğinizi fark edeceklerdir.

 

Benzer Yazilar

Erkek D&G 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

Ahmet DOĞDU

Hugo Boss ilkbahar Yaz 2011 Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Fülar Kullanmayı Seven Erkekler İçin Öneriler

Ahmet DOĞDU

Modaya İlham Veren Ünlüler

Ahmet DOĞDU

Türkiye’nin En Şık Giyinen 5 Olgun Erkeği

Ahmet DOĞDU

Bir iş görüşmem var. Kravat takmak zorunda mıyım? Artık pek kimse kravat takmıyor gibi?

Ahmet DOĞDU