Image default
Kapak

Erkekler Sosyal Medyada En Çok Hangi Hataları Yapıyor?

Sosyal medya artık hemen her yaştan insanların gözdesi durumunda. Özellikle genç nüfus yeni arkadaşlıklar kurmak için sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Fakat erkekler genel olarak sosyal medyada yeni tanışmayı düşündükleri bayan profilleri üzerine birçok hatalar üzerine hatalar yapıyor. Bu da ilişkinin başlamadan bitmesi anlamına geliyor.

Elbette tecrübe sahibi erkeğin yapmayacağı şeyler henüz sosyal medyadan karşı cinsle arkadaşlık kurmaya yeni başlamış bir erkeğin sayılamayacak kusurları olarak geliyor. Bunun için bu hataların bilinmesi gerekir.

 

Slm Naber Gibi Kalıplaşmış DM Atma

Sosyal medya denilince artık direkt herkesin aklına Instagram geliyor. Çünkü gerçekten de diğer sosyal medya araçlarına göre en çok tercih edilen sosyal medya ortamı odur. Erkekler yeni karşılaştıkları bir kız profiline doğrudan mesaj (dm) yoluyla slm naber gibi kız profilinde onlarca olan mesajların aynısını atıyor. Elbette bu yaklaşım da sınıfta kalmasının kaçınılmaz sonu oluyor.

İlk Mesajlaşmada Niyetini Belli Etme

Kadınlar gizemli ve komik erkekleri tercih eder. Her ne kadar romantik ve kadınları tavlama sanatında üzerine tanımayan bir erkek olarak kendinizi tanıtsanız da kadınların ortak özelliklerini bilmek gerek. Bu ortak özelliklerinin birisi kendilerini eğlendirecek komik erkek ve yine adeta bir bulmaca gibi sürekli çözmek isteyecekleri gizemli erkek tiplerini merak etmektedirler. Ancak bunların her ikisi yapmacıklıktan uzak tamamen doğal bir şekilde olursa başarıdan söz edilebilir.

Erkeklerin ilk mesajda hemen niyetini belli etmesi karşısındakini mesaj bombardımanına tutması da sosyal medyada yapılan hatalar arasında gelmektedir. İlk mesajlaşma olabldiğince kısa olmalı ve adı üstünde ilk tanışma imajına yakışır şekilde sade geçmelidir. Çünkü ilişkiler de zaman gibidir, evrim geçirir yavaş yavaş ilerlemektedir.

Benzer Yazilar

Gran Turismo 6

Ahmet DOĞDU

Yoga Mı?

Ahmet DOĞDU

En Tarz Giyinen 5 Yabancı Erkek

Ahmet DOĞDU

CD’lere Veda!

Ahmet DOĞDU

Şömine Kavramı Değişiyor

Ahmet DOĞDU

YAZ ERKEK MODASI

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz