Image default
Genel

Erkekler Tarafından En Çok Beğenilen Oyunlar

Geçmişten günümüze hepimiz oyun oynamayı sevmişizdir ve her dönem de illaha ki bir iki oyun popüler bir furya haline gelmiştir. Oyun oynamak kimileri için rahatlatıcı bir durumken kimilerine göre oldukça dikkat gerektiren bir iştir. Çoğu kişi cinsiyet gözetmeksizin oyun oynarken kendini kontrol edemez ve bir türlü oyunun sonunu getiremez aslında bu bir çeşit bağımlılıktır.

erkekler-tarafindan-onay-gormus-oyunlar.jpg

Bayanlar genellikle telefonda yer alan aplikasyon şeklindeki oyunları daha çok kullansa da erkekler bilgisayar oyunlarını tercih etmektedir. Oyun oynarken dikkat edilmesi gereken en önemli husus elbette kontrolü elden bırakmamaktır zira bir kere bırakıldığında sonuçları olumsuzdur. 

erkeklerin-en-cok-begendigi-oyunlar.jpg

Erkekler Tarafından En Çok Oynanan Bilgisayar Oyunları

Daha önce de belirtildiği üzere erkekler bilgisayar oyunlarını daha çok oynuyorlar. Piyasa da yer alan bilgisayar oyunlarından erkeklerin en çok tercih ettikleri çoğunlukla savaş oyunlarıdır.  Örneğin Counter Strike Global Offensive hem geçmişte hem günümüzde oldukça oynanan bir bilgisayar oyunudur. Bu oyunda amaç düşmaları öldürmektir. Bireysel bir oyun değildir 5 kişilik grup olarak oynanır ve grubunuzu ister kendiniz ister rastgele belirlenmektedir. İletişim yine oyun üzerinden yapılmaktadır.

erkeklerin-ragbet-ettigi-oyunlar.jpg

Lig Of Legends da bir diğer oyundur. Bu oyunda diğeri gibi savaş oyunudur. Yine 5 kişilik takım olarak 5 kişilik farklı bir gruba karşı oynuyorsunuz. GTA V de bir diğer en çok oynanan oyundur. Bu oyunda amaç oyunda sanal yarattığın kişiye verilen görevleri yerine getirmektir. DOTA da bir diğer oyundur ve Lig Of Legends ile aynı şekilde oynanır. Oldukça benzer iki oyundur. Son olarak ta belkide tüm zamanların en çok oynanan oyunu olan Street Fighter da en çok oynanan solo oyunlar arasındadır.

Benzer Yazilar

“İdeal baba” Olmanın Kuralları

Ahmet DOĞDU

Türkiye’de Top Koşturan En Yakışıklı Futbolcuları Belirliyoruz

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Başrol Oynadığı Reklamlar

Ahmet DOĞDU

Yeni İphone Ve Söylentileri

Editor

Erkek ve Sakal

Erkeklerin Can Düşmanı: Anne ve Eş Arasında Kalmak

Yorum Yaz