Image default
FelsefErkek

Erkekler telefonlarını saklıyor !!!

Erkekler telefonlarını saklıyor !!!

 

Alarm alarm !! Erkekler telefonlarını saklıyor.. Beyler şaka bir yana telefonlarınızı neden saklarsınız? Ya rehberinizdeki kız arkadaşlarınızı erkek adlarıyla değiştirdiniz ya da telefonunuz o kadar değerli ki çizilmesini istemiyorsunuz :) ikinci seçenek çok masum olduğundan birinci seçenek üzerinde yoğunlaşalım.

Birde farklı bir tür var ki; telefonlarını yüzü yere gelecek şekilde ters koyarlar. Alarm verdirecek kişi aradığında hemen elleri ayakları titrer :) hayır biri yanlışlıkla bu hareketi yapsa oda güme gidecek diye üzüldüm şimdi :)

Beyler madem bir şeyler karıştıracaksınız yanınızdaki bayana saygı duyun ve onu bırakın. İkinci bir hat alın diyerek akıl vermek olmaz şimdi. Aldatma durumu içinde olan erkekler kılıflarını da hazırlamışlardır zaten.

Hanımlar size de birkaç söz hazırladım. Karıştırmayın şu telefonları. Sonra oturup ağlıyorsunuz ya ben burada böyle kendimi parçalamak zorunda kalıyorum. Bilmeyin hiçbir şeyi mutlu kalın. Ha mutlu olacağız diye de ayakta uyutulmayın. İşte bulun bir yolunu siz bilirsiniz :) ilk telefon saklayan erkekle karşılaşmadınız ya ;)

erkek-tel

 

Beyler bakın böyle musmutlu ve içten sevebileceğiniz kadınlarla birlikte olun ve o telefonları saklamak zorunda kalmayın..si yu ;)

Benzer Yazilar

Kadınlar Evli Erkeklerden Neden Hoşlanır?

Editor

Erkeğin Oyuncağı : Araba

Ahmet DOĞDU

Kadınları Cezbeden Birbirinden Çekici 10 Araba Modeli

Ahmet DOĞDU

İlişkinizin Bitme Nedeni Siz Misiniz?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Partnerlerine Sormaya Çekindiği Sorular

Kadınlar Erkekleri Etkilemek İçin Ne Yapıyor?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz