Image default
Vajinalog + 18

Erkekler Yatakta Nasıl Bir İlgi Bekler

Erkeklerde cinsellik hakkında pek çok kitap ve yazılar vardır. Ama her erkek aynı değildir ve her erkeğin birlikte olduğu kadın da aynı değildir. Karşılıklı diyaloğun olduğu ilişkiler hep daha olumlu ve uzun soluklu olmuştur. Cinsellikte de aynı kural geçerlidir. Çiftlerin birbirlerinden ne istediklerini tam olarak birbirlerine ifade etmeleri ve karşılıklı anlayış, feda gösterme ile cinsel mutluluk yakalanmış olur. Erkekler yatakta genellikle hükmetmeyi ve kontrol etmeyi sever. Ama hepsi için geçerli midir, orası ilişkiye ve karakterlere bağlıdır.

erkeklerin-sevisme-beklentisi

Erkeklerin kadınlarına bağlanmasının altında yatan en önemli nedenlerden biri de başarılı cinsel yaşamlarıdır. Bir kadın erkeğini elinde tutmak istiyorsa onu mutlu etmeyi başarmalı. Aynı kural erkekler için geçerli olsa da burada kadına düşen görevin biraz daha fazla olduğunu belirtmek gerekir. Erkeklerde cinsellik alınan haz ve fantezilerini gerçekleştirme durumuyla birebir orantılıdır. Özgür olmayı, yatakta hükmetmeyi ve fantezileri ile dolu bir cinsel hayat yaşamayı isterler. Cinsel mutluluk açısından erkeklerin yatakta bekledikleri bir diğer beklenti ise, rahat ortamın ve uzun süreli sevişmenin sağlanmasıdır. Erkekler yatakta sesli ve konuşarak sevişmeyi isterler. Kadınlarının onlarını sesle ve konuşarak motive etmesini ve övgü dolu sözlerle gururlandırmasını beklerler. Kadının güzelliği simgelediğinden hareketle, bakımlı, güzel kokulu ve güzel kıyafetlerle başlayan bir sevişme, erkeklerin beklentilerinden bir diğeridir.

erkekler-sevisme

Erkeklerde cinsellik bazen mekan ve zaman tanımaz. Bazı erkeklerin her yerde sevişme isteği vardır. Kadınların bu isteğe yanıt vermesi zor ve kabul görmez olabilir. En azından olabilecek mekanlarda erkeklerin beklentilerinin karşılanması onların bağlılığını artıracaktır. Cinsel mutluluk açısından karşılıklı diyalog önemlidir demiştik. Bunun bir göstergesi de güne sevişerek başlamaktır. Bir çift bağlılıklarını sabah güne sevişerek başlayarak güçlendirirler. Erkeklerin büyük çoğunluğu da sabah sevişmesine bağlıdır. Erkekler yatakta olanın yatakta kalmasını isterler. Mahrem olan ve kendine ait olan bu duyguların, fantezilerin paylaşılmasından hoşlanmaz. Kadınlar kız arkadaşlarıyla bunları paylaşabilir ancak bunu erkekten beklemeyin.

 

Benzer Yazilar

Cinsel Yaşamın Bel Ağrısı İle İlişkisi

Ahmet DOĞDU

1 Dakikada Boşalıyor Musunuz?

Ahmet DOĞDU

Erkekler Sevişirken Ne İster?

Ahmet DOĞDU

Aşkı Hormonlarımız Yönlendiriyor

Editor

Aldatılan Erkek Ve Kadın Nasıl Hisseder?

Ahmet DOĞDU

Cumartesi Güzelleri Bu Hafta Konuklarımız Poposuyla Dikkat Çekenler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz