Image default
Erkek Moda

Erkeklerde Açık Yakalı Gömlekler

Yaz aylarının gelmesi ve sıcakların artması ile birlikte erkek giyim modası da bu duruma ayak uydurmuş durumda. Kısa kollu ve açık yakalı gömleklerin tercih gördüğü günümüzde, açık yakalı erkek tişörtleri de yoğun şekilde kullanılmakta. Erkek açık yaka t-shirt model ve renkleri de kişisel zevklere göre değişkenlik göstermekte. Erkek açık yaka tişört tercihlerinde alternatifler sunmak adına beylere hangi modelleri tercih edebilecekleri yönünde araştırma yaptık ve kendimizce ufak bir katalog hazırladık.

v-yaka.jpg

Baskı Ve İşlemeli T-Shirtler

Spor giyiminizi beğendiğiniz bir resim ya da logo ile süsleyebilirsiniz. Bu yönde firmaların çok yönlü üretimlerinin olduğu söylenilebilir. Burada iş sadece sizin beğeninize ve aradığınız ürünü bulabilme şansınıza kalmış durumda. İşleme ve baskılı ürünleri polo yakalı t-shirtlerde bulmanız neredeyse imkânsızdır. Polo yaka ürünler size bu imkânı sunmaz ancak açık yakalı ürünlerde sıklıkla bu tarz ürünleri bulabilirsiniz.

baskili-erkek-tisort.jpg

Baskısız Düz T-Shirtler

Diğer tercihiniz elbette sade bir ürün seçimi olacaktır. Desen içermeyen t-shirlerde en önemli özellik renk seçiminizdir. Kendi zevkinize ve giyiminize uygun düz renkli bir kıyafet ile şık görünmeniz mümkün. Düz t-shirlerde tercihinize göre ürünün bol ya da vücudu saran olması önemli bir tercih sebebidir.

erkek-tisort-modelleri.jpg

Renk Tercihi

Tarz ve zevk olarak siyah veya koyu renkli kıyafetler giymeyi seviyor olabilirsiniz. Ancak yaz sıcaklarında koyu renk tercihiniz sizi bazı zamanlarda bunaltabilir. Koyu renkler güneş ışıklarını çektiklerinden dolayı vücudunuzun daha sıcağa maruz kalmasına neden olacaktır. Aynı zamanda gömlek ve t-shirtünüzün renklerinde solmalar meydana gelebilir. Bu nedenlerle daha açık renkli ürünler tercih etmeniz sizin için daha iyi olabilir.

Çizgilinin Modası Geçmez

Son ürün türü de çizgili t-shirtlerdir. Kendine has kullanıcısı olan bu türün modası çok eskilere dayanır ve tercih edilebilir.
 

Benzer Yazilar

2019 Erkek Saç Modası

Ahmet DOĞDU

Etkileyici Kot Gömlek Kombinleri

Ahmet DOĞDU

İş Görüşmesine Giderken Nasıl Giyinmelisiniz?

Ahmet DOĞDU

Kadınların Beğendiği En Başarılı Yerli Erkek Oyuncular

Ahmet DOĞDU

Erkek Gömleklerinde Yakanın Önemi

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Vazgeçilmezi Saatler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz