Image default
Erkek Moda

Erkeklerde Aksesuar Kullanımı

Erkekler giyimlerine ve kullandıkları aksesuarlarına en az kadınlar kadar önem verir. Bazı erkekler vardır ki bu konuda kadınlardan daha dikkatlidir. Sürekli popülerliği artan erkek aksesuar modası, gün geçmiyor ki değişmesin. Aksesuar anlayışının kadınlara ait olduğu, anlayışının yıkılması ile erkeklerin gözdesi haline gelen aksesuarlar, mevsimlik olarak değişiklik göstermektedir. Sonbahar ve kış aylarında fular ve atkı kullanımı en önemli erkek aksesuarları arasındadır.

erkek-aksesuarlari

Farklı bağlama stilleri ile fularlarının şıklıklarına şıklık katan erkekler, tarz olarak bir adım daha öne geçmiş oluyorlar. Birbirinden farklı renkte ve desende kumaşlardan yapılmış fularlar, her yaş grubundaki erkeklere yakışıyor. Erkeklerde aksesuar kullanımı dahilinde fularların yanı sıra bilekliklerden bahsetmek gerekiyor.

Deri bileklikler çoğu erkeklerin vazgeçilmezleri arasında. Farklı detayları ile bileklerine taktıkları deriler, erkekleri tarz ve modern gösteriyor. Bileklik dışında küpe takan erkekler için farklı tasarımda küpeler mevcut. Birden fazla deliği olan erkekler, birbirine uyumlu küpeler takarak, hareketlilik kazanabilir. Küpe kullanımı erkeklerde özen ve dikkat gerektiren aksesuarlardır. Tarzınızı yansıtacak küpeler tercih etmeniz sizleri uyumlu kılacaktır.

en-moda-aksesuarlar

Erkeklerde aksesuar kullanımı bileklik ve küpenin yanı sıra çantalarda da kendisini gösteriyor. Genellikle erkekler çanta kullanmayı sevmezler fakat farklı tarzdaki çantalar onların şıklıklarını ön plana çıkartırken, günlük hayatlarını da kolaylaştırıyor. Çanta taşımanın rahatlığına varan erkekler, bu aksesuarı da yanlarından hiç ayırmıyor.

Erkeklerde aksesuar kullanımı çantaların dışında kolyede de geçerlidir. Gümüş ya da deri ipli kolyeler ile tarzlarını oluşturan erkekler, bu aksesuarı da severek kullanıyor. Birden fazla kolye uçları ile farklı iplerin kullanıldığı kolyeler, erkeklerin boyunlarında oldukça seksi duruyor. Kendileri için anlamlı şeyleri boyunlarında taşımayı seven erkekler, kolyelerinden hiçbir zaman vazgeçemiyor. Tüm bu aksesuar detayları erkeklerin tarz ve moda görünmesini sağlıyor.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Favorisi Dudun Yelek

Ahmet DOĞDU

Blazer Ceket Kombinlerken Nelere Dikkat Etmeli?

Chris Bosh İle Yeni Erkek Stilleri!

Ahmet DOĞDU

ERKEK İÇ GİYİMİ VE ÖNEMİ

Editor

Erkekler için Kare Yüz Tipine Uygun Saç Modelleri

Yaz Aylarında Tercih Edebileceğiniz Erkek Giyim Markaları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz