Image default
Vajinalog + 18

Erkekler’de Bazı Nedenlerden Dolayı Cinsellikten Soğuyabilir.

Erkekler kadınlar kadar karmaşık varlıklar olmayabiliriler. Ama inanın erkekler de bazı zaman bazı şeyleri istemeyebilirler. Ama bu istemedikleri şeyin altını duygularından çok  stress, hastalık, partner uyumsuzluğu, ve yanlız kalma arzusudur. Bunları başlıklar altında teker teker incelemeye çalışacağız. .

Ama cinsellik konusuna gelince erkekler bambaşka bir yaratığa dönüşürler. Bir erkek düşününki cinselikten uzak durmak için bahane üretiyor.Eğer bir rahatsızlık olan cinsel soğukluk yaşamıyorsa.  Bu imkansız birşey tabiki değildir. Ama bunu size bir erkek olarak bazı nedenlerinden bahsedeceğim. Erkeklerin  en büyük nedenlerinden biri hayatına bir değişiklik aramasıdır.

Erkeklerin soğumasına neden olan kadındır. Kadın neler yapar da cinsellik konusunda erkekleri kendinden soğutur. Tabiki de normal gündelik yaşamdaki davranışlarıbu soğumanın en büyük nedenlerinin başını çeker. Gün içinde sürekli bir şikayet eden, kendini başka kadınlar ile sürekli eşine veya sevgilisine kıyaslatan, o mu güzel ben mi güzel, benim saçım mı onun saçımı daha çekici , bunun dışında alışveriş konusunda da kararsız olurlar bir ürün alırlar sonrasında bu ürünü değiştirmek için sürekli size fikrinizi sorarlar. İşte gün içinde size bunları yaşatan kadın size artık ne cinsel olarak çekici gelir, ne de akşam yatağa girdiğin de bir arzulama dürtüsü olur.

Erkekler diğer soğutan en büyük neden olan stress iş hayatında daki erkekler işteki başarısızlıkları, ya da iş kaybı gibi durumlarda erkeklerin kendine güvenini kaybetmesinden dolayı bu durum cinsel hayatına da etki edeceği için cinsel soğukluk yaşayabilir.

Başka bir neden ise erken boşalmadan kaynaklanıyor. Partnerini yeteri kadar tatmin edememe korkusundan dolayı cinsel soğukluk yaşayabiliryorlar. Ama bu cinsel soğukluğun tedavisi mevcuttur. Erken boşalma tedavi ile çözülebilen bir rahatsızlıktır.

Erkekler cinsellik konusuna eminim ki kadaınlardan daha düşkün. Duygu olmadan yaşaması çok daha kolay. Erkekler cinsel birleşmeden sonra sırtını dönüp yatmak isterken, kadın bundan daha farklı olarak cinsellikten sonra sarılıp uyumayı ister. Durum böyle iken bile erkekler hayatlarının bazı döneminde bu seks makinası rolünden çıkarak kendini dinlemek ister. Etrafındaki dostluklara, sosyal yaşamdaki değişiklere kendini vermekister karşı taraftan istek olsa bile kendini cinsellikten uzak tutar.

Cİnsellik konusu ülkemiz debir tabu gibidir. Erkekleriçin rahat konuşulan, kadınlar için ise kapalı bir kutudur. Erkekler için her ne kadar rahat konuşulan bir konu olsa da anlatığımız gibi kendi içinde bazıları ve acabaları vardır.

 

Benzer Yazilar

Cumartesi Güzelleri Bu Hafta Konuklarımız Poposuyla Dikkat Çekenler

Ahmet DOĞDU

Aldatılan Erkek Ve Kadın Nasıl Hisseder?

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Neden Orgazm Taklidi Yapar?

Kadınları Kendinden Soğutmanın Yolları Nelerdir?

Editor

İyi Bir Cinsel İlişki İçin Yapılması Gerekenler

Editor

Noel Anne

Ahmet DOĞDU