Image default
Erkek Moda

Erkeklerde Bir Yanı Kazıtılmış Saç Modelleri

Erkeklerde Bir Yanı Kazıtılmış Saç Modelleri

Farklılaşan dünyada herkes kendine yeni tarzlar ve bazı farklı dokunuşlar aramakta. Kadınların en büyük oyuncağı olan saçları artık erkekler için de birçok seçenek barındırıyor. Çok popüler olmasa da erkek saç boyaları bile var.

erkek-sac

 

Değişik saç modellerinin moda olması farklı şekiller verme, kalıcı boyalar, spreyler vb. her şey ile sizde farklı bir havaya girebilirsiniz. Bunun yanı sıra son zamanlarda moda olan erkeklerde bir yanı kazıtılmış saç modelleri gündemde.

erkek-sac-modelleri

 

Erkeklerde bir yanı kazıtılmış  saç modelleri hangi yüzlere yakışır; bu saç modeli insanı hem seksi hem de sıra dışı göstermenin tam odak noktası diyebiliriz. Eğer sizin de kafanız uzun ve kafanızın arkası tam düz değil biraz meyilli ise bu tarz size de çok yakışabilir. Kazıtılmış saçlar zaten son zamanlarda oldukça modaydı fakat tek tarafı uzatmak buna aynı bir hava kattı. Uzattığınız kısımlarda bazı farklılaştırmalara giderek daha da dikkat çekici bir tarz elde edebilirsiniz.

erkeklerde-sac-trendleri

Erkeklerde bir yanı kazıtılmış saç modellerini farklılaştırmak için; eğer sizde kendinize bu tarzın yakışacağını düşünüyorsanız hemen bir erkek kuaförüne gidin. Eğer daha da farklı bir tarz istiyorsanız bu senenin saç modası olan kızıl saçları deneyebilirsiniz. Uzattığınız kısımdan bir tutam alın ve kızıl renge boyayın.

2016-yilinda-erkek-saci

Ya da farklılaşmayı seven insanların favori rengi mavi. Eğer bu tarzın size yakışıp yakışmayacağı hakkında şüpheleriniz varsa önce saçınızın bir kısmını jöle ile yaptırın ve diğer kısmını uzatmışsınız gibi birkaç fotoğrafınızı çekin. Eğer boyama konusunda emin değilseniz kalıcı olmayan tek kullanımlı imaj boyalarından satın alabilir ve basit bir uygulama yapabilirsiniz.

Benzer Yazilar

2017 Yılı Erkek Kreasyonları

Ahmet DOĞDU

Erkek Modasında Dövmenin Yeri

Ahmet DOĞDU

Tüm Zamanların En Kötü 5 Erkek Saç Modeli

Ahmet DOĞDU

Erkek Giyiminde Renk Uyumu

Ahmet DOĞDU

Erkek Gucci 2010 Sonbahar Kış Modası

Ahmet DOĞDU

İş Görüşmesine Giderken Nasıl Giyinmelisiniz?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz