Image default
Erkek Sağlık

ERKEKLERDE CİNSEL GÜCÜ ARTIRMANIN 5 YOLU

Erkeklerde cinsel gücü artırmanın 5 yolu ile cinsel yaşamınıza heyecan katabilirsiniz. Monotonlaşmış bir ilişki, ereksiyon sorunları, sağlıksız beslenme veya partneriniz ile uyumsuzluk psikolojik olarak cinsel gücünüzü de etkileyebilir.

Bu sorunların oluşmaması adına her şeyden önce sağlıklı bir yaşam sürdüğünüzden emin olmalısınız. Sağlıklı yaşam elbette beslenmenizle doğru orantılıdır. Beslenme düzeninize ekleyeceğiniz bazı besinler cinsel gücünüzü artırmanızda sizlere yardımcı olacaktır.

Cinsel Gücü Artıran Besinler

Cinsel hayatı olumsuz yönde ilerleyenlerin mutlaka denemesi gereken bazı besinler vardır. Bunların en önemlileri ve en etkili olanlarından bazılarını önermekteyiz. Cinsel yaşamınıza hareket katmaya hazır olun.

Yeşil Çay: cinsel yaşamınızda olumsuzluklar yaşamanıza neden olan olaylardan biri hızla aldığınız kilolarınız ise; günde birkaç fincan yeşil çay içerek hem daha zinde kalabilir hem de düzenli ve sağlıklı bir biçimde zayıflaya bilirsiniz.

Avakado: tam bir vitamin deposudur. Doymuş ve doymamış yağ oranlarına dikkat ettiğiniz müddetçe tüketebileceğiniz doğal bir besin türüdür. Bu nedenle de afrodizyak etkisi sayesinde  altına alır.

Sarımsak: oldukça etkili ve faydalıdır. Mutlaka tüketmelisiniz. İçeriğindeki allicen maddesi sayesinde çok önemli bir besindir. Kokusundan rahatsızlık duyup kullanmayı bırakmayın. Çünkü ilaç içer gibi su ile de tüketebilirsiniz.

Zencefil: zencefil cinsel yaşamınıza hareket katacak olan bir besin türüdür. Çünkü bu bitki kan akışınızı hızlandırarak erkeğin zevke gelmesine yardımcı olacaktır.

Pancar: son dönemin en favori bitkilerinden biriside pancardır. Dilerseniz suyunu da içebilirsiniz. Diğerleri gibi bu besinin de vitamin değeri oldukça yüksektir. Dolayısı ile kan akışını hızlandırma etkisi erkeğin seks için duyduğu hazzı çoğaltmaktadır.

Beslenme Düzeni Sayesinde Cinsel Gücünüzü Artırabilirsiniz.

İyi bir beslenme düzeni, yeterli ölçüde uyku uyumak gibi rutinleriniz düzene girdiği sürece cinsel yaşamınız kolay kolay etkilenmeyecektir. Cinsel gücü artırmak için fiziksel faaliyetlerde de ne gerekiyorsa yapılmalıdır. Örneğin düzenli egzersiz ve spor sizi çok daha genç gösterecektir. Partnerinizin de sizin gibi haz alabilmesi de tamamen size bağlıdır.  Cinsel isteği artırmak için insanlar bu durumu kalıcı bir sorunmuş gibi zannedebilirler

 

Benzer Yazilar

Erkekte kısırlığın en önemli sebebi!

Ahmet DOĞDU

Seks Sırasında En Çok Tercih Edilen Pozisyonlar

Ahmet DOĞDU

Personel Training ile Kaslı Bir Vücuda Sahip Olun

Ahmet DOĞDU

Boşanmanın farklı etkileri…

Ahmet DOĞDU

Seks Yaparken İnsanların Başına En Çok Gelen Utandırıcı Durumlar

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Burun Ameliyatı ve Estetiği Nasıl Olmalı?

Editor