12.7 C
Istanbul, TR
Cuma, May 10, 2019
Erkek Moda

Erkeklerde Dar ve Bilek Pantalon Modası

Erkeklerin son dönemde değişen moda akımıyla kıyafet kesimleri, renkleri de değişmektedir. Erkek pantolon modelleri ve diğer kıyafetler de bundan nasibini almaktadır. Özellikle son dönemde dar kesim kıyafetler kadınlarda olduğu gibi erkek modasında da revaçtadır. Erkek kısa pantolon ve bilek boy pantolon erkeklerin vazgeçilmezi oldu bile. Üstelik farklı farklı renklerde ve kesim tercihleri ile erkeklerin moda akımında olmazsa olmazları durumundalar.

dar-pantolon

 

Erkek kısa pantolon erkeklerin bileklerinin açıkta kaldığı ve bilek boy pantolon olarak bilinmektedir. Bu pantolon modası geçmişte uzun, İspanyol paça pantolon ile gelişen, alışılagelmişin dışında farklı bir moda akımını yarattı. Burada farklı markaların farklı modellerde pantolon tercihlerini görebilirsiniz. Pantolon tercihi ne kadar önemliyse aynı şekilde pantolonun altına giyilecek ayakkabı da son derece önemlidir. çünkü erkek pantolon modelleri içerisinde ayakkabı tercihini en fazla ön plana çıkaran model bilek boy pantolonlar olmaktadır. Genellikle kısa pantolon giyen erkekler pantolon rengine göre ayakkabı tercihini yapmaktalar. Böylelikle oluşturdukları kombin sayesinde şık ve güzel bir duruşu yakalamaktadırlar. Erkeklerin bilek boy pantolon giyerken dikkat etmeleri gereken bir durumda fiziksel özellikleridir. Çünkü bu tarz dar ve bilek pantolonlar oldukça riskli giyim ürünleridir. Fiziksel özelliklerine yakışmayan kişilerin bu pantolondan uzak durmaları önemidir. Bu tarz pantolonlar aşırı uzun ve çok zayıf erkeklerde çok güzel durmadığı gibi kilolu ve bilekleri aşırı kalın erkekler üzerine de çok yakşmamaktadır.

Erkek pantolon modelleri arasında son dönemin gelişen trendi olan bilek boy pantolon modası daha ne kadar devam edecek bilinmez. Ancak son dönemde herkesin üzerinde gördüğünüz bu pantolonları giyerken de yaratıcı olmalısınız. Tek kesim bilek pantolon, tek renk alışkanlığından kurtulmanız gerekir. Erkek kısa pantolon modellerini farklı kombinlerle değerlendirmeniz gerekir. Yaz döneminde şapka, saat gibi aksesuarlarla kıyafetlerinizi daha göz alıcı hale getirebilirsiniz. Sonuç olarak canlı ve farklı renkleri her mevsim, uygun ayakkabı ve uygun aksesuarlar ile değerlendirebileceğiniz son derece şık pantolonlardır. Son birkaç yıla damgasını vuran ve sokak modası haline gelen bu pantolon modasının daha ne kadar devam edeceğini birlikte göreceğiz.

Benzer Yazilar

Erkekler İçin Yazın Vazgeçilmezi Chino Pantolon

Editor

60’lı Yılların Erkek Modası

Editor

Kenan İmirzalıoğlu’nun Giyim Tarzına Göz Atıyoruz

Editor

Erkekler İçin Yeni Trendler

Editor

Retro Erkek Giyim Tarzı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Adidas’la Gece Gezmeleri

Erkek Moda