Image default
Erkek Moda

Erkeklerde Düz Beyaz Tshirt Kombinleri

Yaz mevsiminin en çok tercih edilen parçası erkekler için beyaz tshirt. Hem şık hem rahat hem de tarz. Gündüzden-akşama stilinin de vazgeçilmez parçalarından biri. Özellikle erkekler için sayısız görüntü elde edebileceğiniz tek parametre. Ortamlarda dikkat çekmek, ben de buradayım demek istiyorsanız işte size 3 temel kombin, zahmetsiz.

Takım Elbiseniz İle Kombin Yapın

En sıra dışı kullanım alanı. ‘Bu kıyafeti seçerken hiç zorlanmadım’ imajını vermek adına seçeceğiniz en kolay dil. Fakat aynı zamanda en zoru. Çok zorlarsanız, tüm dikkatleri üzerime çektim diye düşünürken, aslında tarzınızı yerle bir edebilirsiniz. Bunun için dikkat! Beyazın en mat tonunu seçmek önemli. Tabi seçtiğiniz tshirt modelinin ceketinizin altında ‘benim burada ne işim var’ diye ağlamamasına özen gösterin. Beyaz tshirt’ünüze kumaş pantolonunuz ile en çok yakışan şeyin ise aksesuar olacağını da unutmayın.

erkek-giyim-modasi.jpg

Sporda En Yakın Arkadaşınız

Sağlam kafa ebette sağlam bir vücutta vuku bulur. Düzenli spor yapanlarınız bilir, kem gözler eşliğinde yapılan her egzersizde, şık görünmek de bir o kadar önemli. Bunun için rengarenk kıyafetler kullanmanıza gerek yok. Erkeklerde spor giyim sıklıkla tercih edilir. En rahat şortunuzun üzerine beyaz bir tshirt işinizi her zaman görür. Kaslarınız konuşmaya başladığında, beyaz tshirtünüz de vals yapmaya başlayacak.

erkek-spor-giyim-kombinleri-2017.jpg

Günlük Hayatınızın Vazgeçilmezi Olsun

Bu görüntü işte, bayanlar tarafından en sevileni. Takım elbise ile bile bu kadar çekici olunamaz. Seçtiğiniz jean bu kombin için belirleyici olan eleman. V yaka beyaz tshirtler en temiz görüntüyü veriyor her zaman. Kol boyu da bir o kadar önemli. Tüm bunlara dikkat ettiğiniz takdirde, meraklı gözlerin üzerinizde gezinmesine de izin verin.

Beyaz bir tshirt ile yapabileceklerinizin erkek giyim kombinleri çeşitlerinin sınırı yok. Kendi stilinize uygun olanını bulmak her zaman kolay değil ama bıraktığı etki tartışılmaz. Mutlaka birden fazla modeli dolabınızda bulundurun, zor zamanlarınızda kurtarıcınız, eksik kalan tarzınızın tamamlayıcısı olsun.

erkek-giyim-kombinleri.jpg

Benzer Yazilar

Geçmişten Bugüne Brad Pitt’in Giyim Tarzı

Ahmet DOĞDU

Bahar Dönemi, Bizlere Estetik Katmalı!

Ahmet DOĞDU

Quiksilver Board Sort

Ahmet DOĞDU

2018 Erkek Kış Trendi

2018 Kışı için Büyük Soru: Kaşmir mi, Şişme Montlar mı?

2015 Yılı Bikini Şampiyonası

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz