Image default
Erkek Moda

Erkeklerde Ekose Pantolon Modası

Erkek Ekoseli Pantolon

Kadınların moda ve giyim konusunda ne kadar özenli ve meraklı olduğunu hepimiz oldukça iyi biliyoruz. Çağlardan beri değişmeyen şeylerden biri kuşkusuz belki de budur. Değişecek şeylere gelecek olursak, erkeklerin de artık eskisinden daha çok modaya ayak uydurduğu ve hatta bazı zamanlar kadınları bile bu konuda, yani şıklıkları ve bakımları ile geçtikleri yadsınamaz bir gerçek konumunda diyebiliriz. Kadınların uzun yıllardır modası bir geçip bir geri gelse de ekoseden vazgeçemedikleri aşikârdır. Bu ekose modasının revaçta olduğu bir diğer moda ise erkek ekoseli pantolon modelleri olmuş durumda. Kadınlardan biraz daha fazla seven erkekler doğru kombin yaptıklarında hem çok nostaljik hem de ilgi çekici gizemli bir hava verebiliyorlar tarzlarına.

Erkeklerin ekoseli pantolon seçimleri kadınlar için çekici geliyor ve birçok kadın, erkekleri giyim kuşamına daha çok özen gösteren ve entelektüel tipler olarak değerlendiriyorlar. Ekoseyi bir model değil de bir desen olarak algılamak önemli, öncelikle bunu söyleyelim. Stil sahibi erkeklerin ekose sevenler olarak özelleştirdiğimiz kesimi, seçtikleri değişik kumaşlarla da kendi tarzını yansıtabilir, farklı moda anlayışını stiline uygun hale getirebilir.

erkek-ekoseli-pantolon-modelleri.jpg

Kanvas Pantolonlar Bu Yılın Modası

Önerilerimize gelince.. Yaz aylarına girmemize rağmen sıcak havaların geç geldiği bir yıldayız ve şu güze çok benzeyen sezona doku olarak en uygun kumaş türü tartışılmaz kanvastır. Kanvas pantolon erkek modasını oldukça renklendiren ve çeşitlendiren bir kumaş türü olarak az önce de belirttiğimiz gibi mevsimimize oldukça uygun gibi görünüyor. Klasik değil de tarzımla fark ortaya koymak isterim diyen erkekler için pantolon çeşitlerine bir tür daha ekleyen bu kumaş türü, ekose ile birleştiğinde istediğiniz farkı tam olarak ortaya koyacaktır.

kanvas-pantolon.jpg

Keten Pantolonlar

Bu stil pantolon önerilerine son ekleyebileceğimiz ve yaz aylarının vazgeçilmezi olarak kabul edilen kumaş türü keten kumaş olacaktır. Erkek keten pantolon modelleri yaz ayları için hem sizi sıcaktan bunaltmayacak, hem de seçebileceğiniz renklerle gömleklerinizi ya da tişörtlerinizi kombinlemeyi başardığınızda sizi sıradanlaşmış tüm o bilinen kalıplardan kurtaracaktır. Ekoseli erkek pantolon modelleri farklı kumaşlar üzerinde istediğiniz stil zevkine ulaşmak isterseniz, erkekler arasında popüler ve kadınlar tarafından beğenileceğini düşündüğümüz tavsiyelerimizi denemenizi öneririz.

erkek-keten-pantolon-modelleri.jpg

Benzer Yazilar

2017 Yılının Erkek Modasında Yükselen Trendleri

Ahmet DOĞDU

Son Zamanların Favori Erkek Aksesuarı: Bileklik

Ahmet DOĞDU

Amerikan Erkeklerinin Sokak Modası Yolculuğu

Erkek Güneş Gözlüğü Trendi

Ahmet DOĞDU

Çorap Seçerken Bu 3 Kurala Dikkat!

Ahmet DOĞDU

TAKIM ELBİSE GÜCÜ!

Editor

Yorum Yaz