Image default
Erkek Moda

Erkeklerde En Çok Beğenilen Sırt Dövmeleri

Son Yılların Trendi Dövme

Dövme ülkemizde pek yaygın olmayan bir durumdu ama şuan da günümüzde her kesimden ve her yaştan kişi tarafından bilinen ve tercih edilen bir sanattır. Dövmeye sanat dememizin sebebi dövme sanatçısının kişinin vücuduna belli bir resmi, yazıyı veya görseli uygulamasıdır. Dövme yapma işlemi hem yapan kişi için hem de dövme yaptırmak isteyen kişi için oldukça zor bir süreçtir. Dövme seçiminizi yaparken oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir zira bir ömür sizinle kalacak birşeydir.

erkek-sirt-dovme-modelleri.jpg

Dövmenizi yaptıracağınız yer de oldukça önemlidir. Zamanla yaptırdığınız dövmeden sıkılabilirsiniz. İnsanlarda zamanla sıkılma durumu oldukça yaygın bir sorun olduğundan dövmenizi yaptırmadan önce mutlaka yerine iyice düşünüp karar verin. Eğer çabucak sıkılabileceğinizi düşünüyorsanız mümkünse sürekli görmediğiniz bir yere dövmenizi yapın. Ne kadar az görürseniz o kadar geç sıkılırsınız. Dövme yaptırmadan önce kararlı olun.

erkek-sirt-dovme-modelleri-2017-2018.jpg

Canınızın acıyabileceğini, işlemin kalıcı olduğunu ve sonucunu beğenmeyebileceğiniz gibi bir çok faktörü göz önünde bulundurarak işlemi gerçekleştirin. Dövme silme işlemi ne kadar günümüzde var olan bir teknoloji olsa da hiç bir zaman yapılan dövme tam olarak silinemiyor ve eski dövmeye dair küçük de olsa izler kalıyor. Bütün herşeyi gözden geçirdikten sonra böyle radikal bir karar vermenizi tavsiye ederiz.

erkek-sirt-dovmeleri.jpg

En Çok Beğenilen Sırt Dövmeleri

Sırta yapılan dövmeler kol ve bacağa yapılanlardan sonra olduça çok tercih edilir. Yapı itibari ile daha hassas bir yapıya sahiptir. Erkekler de en güzel duran sırt dövmelerinin başında elbette ilk sırada omurilik üzerine boydan boya yapılan dövmeler gelmektedir. Bunların yanı sıra boydan boya geometrik desenler, ense kısmına yapılan çizimler veya tablo vari görsellerde oldukça hoş durmaktadır. 

Benzer Yazilar

Yazın Olmazsa Olmazı Şort Modelleri

Editor

Erkeklerde Tulum Modası

Beyaz İle Mavinin Mükemmel Uyumunu Kanıtlayan 7 Kombin

GANT Rugger 2012 Son Bahar Kış

Ahmet DOĞDU

2016 yılı Damat marka erkek modası

Ahmet DOĞDU

Erkek Givenchy 2010 Sonbahar Kış Modası

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz